Ženy jsou velmi náročné, když jde o krásu. Dalo by se říci, že hezké oblečení, dokonalé nalíčení, krásná barva vlasů se staly doslova jejich životem. Žádná z nich v tomto ohledu nechce být druhá. Pro ty, které si chtějí vyzkoušet maximální eleganci nebo touží skutečně „zářit jako hvězdy“, je určena nová exkluzivní řada módních odstínů permanentních barev na vlasy - Palette deluxe Prestige Collection od Schwarzkopf & Henkel. Tuto jedinečnou kolekci se třpytivými odlesky tvoří čtyři odstíny – Zlatavě měděný, Zářivě červený, Zlatohnědý a Okouzlující hnědý.

Lesk a třpyt pro vaše vlasy, to je nová Palette Prestige Collection!

Palette deluxe Prestige Collection je exkluzivní kolekce nových permanentních barev nabízející jak intenzivní péčí, tak maximální eleganci a luxus, který si nyní může dovolit každá žena.

Díky receptuře Color Formula C+ s vitamínem C, kterou stejně jako ostatní odstíny Palette deluxe obsahují i tyto nové odstíny, je o výživu vašich vlasů postaráno již během barvení. Barva se na vlasy nanáší velmi jednoduše za pomoci aplikační lahvičky, do které před použitím vytlačíte obsah tuby s barvicím krémem, protřepete a můžete začít. Po obarvení vlasů nabízí Palette deluxe Prestige Collection i jemnou péči v podobě krémového kondicionéru obohaceného o hodnotné výtažky z pomeranče, jehož ošetřující složky proniknou hluboko do struktury vlasů a dodají jim neobyčejnou pružnost, barevnou intenzitu a nádherný lesk.

Prestige Collection od Palette deluxe obsahuje 4 elegantní odstíny plné třpytivých barevných odlesků:

Zlatavě měděný (464) - jemný měděný odstín, třpytící se jako moře při západu slunce,

Zářivě červený (573)výrazně červený odstín pro barvu vlasů připomínající zářivý plamen,

Zlatohnědý (550)teplý hnědý odstín s třpytivě zlatým nádechem,

Okouzlující hnědý (754) – prvotřídní hnědý odstín plný okouzlující elegance.

Všechny odstíny Palette deluxe Prestige Collection pořídíte v maloobchodní síti za 89 Kč.

Kromě řady Palette deluxe rozšiřuje Schwarzkopf & Henkel i svou řadu permanentních barev Palette Intensive Color Creme o dva nové odstíny Color+ - Intenzivní cihlově červeny (KI5) a Intenzivní granátově červený (RF6). Doporučená maloobchodní cena je 69 korun.

Rozšíření zaznamená i řada smývatelných tónovačů Palette Instant Color s dvěma novými odstíny – Intenzivní měděný (3.5) a Purpurově fialový (14.5). V maloobchodě k dostání za 39 korun.

Reklama