Po úspěchu dvou prvních vůní – Fleur de Pêcher a Bois de Vétiver – druhé duo materiálů přináší dvě nové návykové ingredience: Ostružinový květ a Dřevo Yuzu. Dvě stylové vůně, které dokonale zahalí Vaši pokožku.
5bd70cd1ebfa3obrazek.png
SPIRIT OF STYLE

Specifické vůně, které jsou navrženy jako esenciální kusy v olfaktorickém šatníku.

Fleur de Mûrier pro NI

5bd70de016532obrazek.pngTéto květinovo-ovocno-dřevité vůni vdechla život Émilie Coppermann. Osvěžující červený rybíz dodává vůni jiskru a dynamiku, zatímco botanické akcenty malinového listí zvýrazňují onu oslnivou kvalitu. Poté se srdcem parfému line jemné květinové aroma, která se stává silně návykovým, aniž by vůně působila příliš sladce. Vše završuje kombinace santalového dřeva a pižma překrásně rezonujícího na pokožce.  

Inspirace parfumáře

Představovala jsem si vůni Fleur de Mûrier jako výbuch vzrušujících ovocných nót… Nekonvenční vůně, která odhaluje krásu ženy v mnoha podobách. Ženu, seběvědomě vstupující do divokého prostředí. Hrála jsem si s dualitou červeného rybízu a malinového listí. Rybíz krásně zdůrazňuje šťavnatý vzhled ovoce a dodává vůni svěžest a purpurový odstín.Émilie Coppermann

Bois de Yuzu pro NĚJ


5bd70d5a2fcdcobrazek.pngTato fougere-citrusovo-dřevitá toaletní voda dokonaluje kombinuje kontrastní nóty kapradí, citrusů a dřevitých akcentů. Osciluje mezi dechberoucím svěžím otevřením vůně a spalujícím ohněm dřevitých nót.

Mrazivé otevření vůně ledovým zázvorem v kontrastu s hořkou mandarinkou.

Moderní, aromatické srdce odhaluje bohaté nóty šalvěje a dodává vůni maskulinní nádech. V kombinaci s dřevem Yuzu tak zvýrazňuje jiskřivý a šťavnatý aspekt ovoce.

Vůni dotváří teplé, dřevité nóty Papyrusu a mechu, které vůni dodávají sílu, hloubku a dokonale zdůrazňují její maskulinní stopu.

Inspirace parfumáře

“Představila jsem si vůni Bois de Yuzu jako výbuch vzrušující svěžesti, ódu na mužnost…Tato vůně nabízí nový pohled na mužnost, vůně kontrastujících materiálů a textury.” Émilie Coppermann
 
 

Reklama