Móda zde přeměňuje avantgardní vizi do vzácných ingrediencí parfemářství a reinterpretuje své emblematické znaky. Díky tomu Karl Lagrefled vytváří specifický olfaktorický šatník, ve kterém se parfém stává materiálem a zdokonaluje tak osobitý styl svého nositele.

Po úspěchu dvou prvních vůní – Fleur de Pecher a Bois de Vétiver – druhé duo materiálů přináší dvě nové návykové ingredience: Ostružinový květ a Dřevo Yuzu. Dvě stylové vůně, které dokonale zahalí Vaši pokožku.
5bbb4b50c9bf9obrazek.jpg

Spirit of style

Specifické vůně, které jsou navrženy jako esenciální kusy v olfaktorickém šatníku.

5bbb4e2dd1050obrazek.jpgFleur de Murier pro NI

Této květinovo-ovocno-dřevité vůni vdechla život Émilie Coppermann. Osvěžující červený rybíz dodává vůni jiskru a dynamiku, zatímco botanické akcenty malinového listí zvýrazňují onu oslnivou kvalitu. Poté se srdcem parfému line jemné květinové aroma, která se stává silně návykovým, aniž by vůně působila příliš sladce. Vše završuje kombinace santalového dřeva a pižma překrásně rezonujícího na pokožce.  

Inspirace parfumáře

Představovala jsem si vůni Fleur de Murier jako výbuch vzrušujících ovocných nót…Nekonvenční vůně, která odhaluje krásu ženy v mnoha podobách. Ženu, seběvědomě vstupující do divokého prostředí. Hrála jsem si s dualitou červeného rybízu a malinového listí. Rybíz krásně zdůrazňuje šťavnatý vzhled ovoce a dodává vůni svěžest a purpurový odstín.” Émilie Coppermann

5bbb4e1f86187obrazek.jpgBois de Yuzu pro NĚJ

Tato fougere-citrusovo-dřevitá toaletní voda dokonaluje kombinuje kontrastní nóty kapradí, citrusů a dřevitých akcentů. Osciluje mezi dechberoucím svěžím otevřením vůně a spalujícím ohněm dřevitých nót.

Mrazivé otevření vůně ledovým zázvorem v kontrastu s hořkou mandarinkou. Moderní, aromatické srdce odhaluje bohaté nóty šalvěje a dodává vůni maskulinní nádech. V kombinaci s dřevem Yuzu tak zvýrazňuje jiskřivý a šťavnatý aspekt ovoce.

Vůni dotváří teplé, dřevité nóty Papyrusu a mechu, které vůni dodávají sílu, hloubku a dokonale zdůrazňují její maskulinní stopu.

Inspirace parfumáře

Představila jsem si vůni Bois de Yuzu jako výbuch vzrušující svěžesti, ódu na mužnost…Tato vůně nabízí nový pohled na mužnost, vůně kontrastujících materiálů a textury." Émilie Coppermann
5bbb4e0c524a0obrazek.jpg