Je pondělí, tedy aspoň doufám ... a jestli čtete tyto řádky, je jisté, že Žena-in nadále funguje. UF.

Na začátek osnova:
1. Stěhování
2. Týdenní věrnostní soutěž
3. Speciální hledací soutěž
4. Podezřelá osoba
5. Kupujte myši 

Hezky popořadě: Píši pro ty, co nás čtou mezi 9. a 10. hodinou ranní…

1. Minulý týden v pátek se redakce úspěšně přestěhovala. V této chvíli je v nových kancelářích spousta poházených a nevybalených krabic. Nejspíše se tu již prohání instalatér a elektrikář, a vykonávají nezbytnou pracovní činnost ... ale redakce funguje.
Nemůžeme sice najít to, co potřebujeme, zato jsme našli spoustu věcí považovaných za ztracené. :-)
Prostě za případný chaos se omlouváme… Pro všechny, co by nás chtěli navštívit, konkrétní informace. Adresa se nám nemění, jen vchod. Ze suterénu jsme se přestěhovali do přízemí. A z budovy B do budovy C. Telefonní čísla zůstala stejná.

 

2. I tento týden pokračuje Soutěž Věrnost se vyplatí aneb Bohaté Vánoce se Žena-in.cz.
Marty minulý týden objevil určité chyby ve výpočtech stavu z minulého dne, a tak tento týden dojde k přepočítání. Sám jsem zvědav, jak to zamíchá s pořadím.

Tento týden budou soutěžit všechny diskuse založené po začátku soutěže. Deset zakladatelek/lů bude odměněno. Šanci mají viditelné a odemknuté diskuse založené po 1. 9. 2003. Pravidla budou zveřejněna dnes dopoledne na Pravidlech a cena bude zveřejněna na tomto místě do 12 hodin.
S ohledem na stěhování nevíme, kde co máme, a tak nechceme slibovat něco, co se třeba ztratilo. Proto tento netradiční způsob.
Děkujeme za pochopení.

 

3. Právě dnes začíná speciální Oskarova hledací soutěž. Pravidla naleznete ZDE. Přejeme vám hodně štěstí. Hraje se o spoustu zajímavých cen. Minisite s podrobnostmi ZDE.

 

4. Minulý týden jsme odhalili několik podezřelých klikačů. Zvláště často se vyskytují na Porodnici. S ohledem na stěhování a onemocnění Kláry nezbyl čas na jejich oslovení, ale tento týden mohou čekat vzkaz a také na 99 % trest.

 

5. Redakce Ženy-in vydala knihu Myšky z domku i z lesa. Jedná se o dílo našich čtenářek, určené pro malé děti s nádhernými ilustracemi. Pokud se chcete podívat na ukázky, případně si knihu koupit, pak jděte SEM. V obchodech není k dostání a vyšla ve velmi malém nákladu. Uděláte radost svým, nebo cizím dětem, Ferdičce, Pajdě, Krizi, a navíc, pokud o to budete stát, dostanete i bonus 8 000 bodů do věrnostní soutěže.

 

Přejeme vám krásné pondělí a pokud se na nás chcete obrátit s nějakou žádostí, prosíme vás, nechte to na zítřek. Děkujeme.

 

Tento týden soutěžíme o krásný elektrický zapalovač, přívěšek a prvních pět i o slušivé tričko. Vyhrají ti, kteří po 1. 9. 2003 založili svou osobní diskusi a která od 24. 11. 2003 do 30. 11. 2003 bude nejaktivnější, tzn. bude mít nejvíce příspěvků. Diskuse musí být odemčena a viditelná po celou dobu soutěže. Zcela evidentně spamová diskuse bude ze soutěže vyloučena. O tom, co je spamová diskuse, rozhoduje Krize jako zástupce redakce. Ten za spam považuje především opakované vkládání stejných textů a obrázků, nesmyslné vkládání nekorespondujících textů atd.

            
Reklama