Společnost CYNDICATE přichází v těchto dnech na český trh s novinkou určenou mužům, tabletami Evagra. Jedná se o ryze český, testovaný potravinový doplněk pro podporu mužské sexuální svěžesti, zkvalitnění sexuálních zážitků, péči o prostatu a psychickou pohodu.

Obsah účinných látek

EvagraSložení potravinového doplňku Evagra vychází z dlouholetých poznatků a výsledků vědeckého výzkumu, účinky látek v tabletách jsou testovány. Jedná se o nejnovější generaci potravinového doplňku určeného pro muže ke zkvalitnění sexuálních zážitků, péči o prostatu, zvýšení hladiny testosteronu, to vše navíc i s protistresovým efektem. Mezi prokrvovací složky a další látky zajišťující účinnost patří mimo jiné L-Arginin alfa ketoglutarát, L-Arginin báze, L-Citrulin a vitamin B3, dále pak Evagra obsahuje protistresový prvek L-Tryptophan, látku pro zvýšení hladiny testosteronu Tribulus terrestris, Maca a substanci posilující prostatu a mužské ústrojí Saw Palmetto.

Jak dávkovat tablety Evagra

Doporučená denní dávka pro stálou sexuální svěžest jsou 2–3 kapsle, vždy po jedné kapsli ráno, v poledne a večer, nejlépe nalačno. Pro dosažení okamžitého účinku se doporučuje 30–60 minut před pohlavním stykem užít nejméně 3, maximálně 6 kapslí.

Potravinový doplněk Evagra je dostupný v balení s obsahem 90 tablet a jeho orientační maloobchodní cena je 298 Kč. K dostání v lékárnách a na internetu, například na www.eva-shop.cz.

 

Reklama