My ženy prý nebýváme příliš manuálně zručné. Muži nám berou kladiva z ruky a mnozí z nich o nás tvrdí, že si samy ani žárovku nevyměníme. Ale to už dávno pravda není! Když totiž máme po ruce správné vybavení a optimální pomocníky, nepotřebujeme ani toho nejlepšího (hodinového) manžela. Poradíme si samy!

patex

Znáte to. Když se to doma začne sypat, sype se to ve velkém. Ulomí se vám úchytka na hrnci, ukáže se, že si děti příliš intenzivně hrály se svými hračkami, držák na kartáčky se tváří, že co nejdříve poletí k zemi, rukojeť vaší oblíbené zahradnické motyčky potřebuje znovu připevnit…  Přijdete za svým mužem a poprosíte ho, aby to všechno spravil. Jsou to drobnosti, víte, že by to mohl udělat hned. Ale výsledek? „Jasně, jen co budu mít čas!“ patexUteče den, týden, měsíc a vy se pořád díváte na ty samé rozbité věci. A kromě toho jste si domů koupila novou knihovnu, která už také dlouho čeká na své umístění. Co s tím? Vyvolávat nekonečné hádky? Zavolat hodinového manžela? Ano, to můžete, ale také máte možnost sáhnout po osvědčených lepidlech Pattex Chemoprén a ukázat všem, že si doma – s pomocí Chemoprénu – hravě poradíte takřka se vším!

I když možná opravdu nemáte talent na ruční práce, u „chemáče“ (jak mu říkají naše drahé mužné polovičky) vám stačí přečíst si návod a řídit se jím. Jsou to lepidla prověřená časem a tradicí, která vždycky udělají to, co je nutné.
Když potřebujete zachránit úchytky na hrncích, přilepit držáčky na kartáček nebo rukojeť motyčky, s důvěrou se obraťte na Pattex Chemoprén Univerzál. Poradí si se všemi materiály od dřeva po plasty, sklo, kov, gumu… Snad jen měkčené PVC se mu nelíbí.

patexPokud vám děti přinesou rozbitou plastovou hračku nebo se poškodí třeba úložný plastový box, sáhněte po Pattex Chemoprén Transparent. Na plasty je jako dělaný a spoje budou opravdu neviditelné. Na odlepenou podrážku u oblíbených lodiček zase můžete vzít speciální lepidlo Pattex Chemoprén Obuv. A když vám náhodou ukápne lepidlo tam, kde nemá? Žádný stres. Pattex má i speciální Chemoprén ředidlo, kterým všechno zase napravíte.

Do lepení uvolněných obkladů nebo budování zahradního domku pro děti se nejspíš pouštět nebudete, ale kdyby náhodou, oceníte spolehlivost lepidla Pattex Chemoprén Extrém, které ustojí i tu největší zátěž.

Všechna lepidla jsou k mání v praktických tubách, které jsou přímo stvořené ke snadné aplikaci a jednoduchým opravám v celém bytě či domě. A potřebujete-li pořádné balení, vyplatí se zase větší plechovky. Každopádně, stačí si vybrat, přečíst návod a můžete zvítězit nad všemi těmi věčně odkládanými maličkostmi, které se k naší nelibosti hromadí snad v každé domácnosti!

Takže: „chemáči“ zdar, chlapským výmluvám nazdar!

P.S.: Podívejte se na www.pattex.cz, tam o „chemáči“ a jiných lepidlech zjistíte, co potřebujete!

Reklama