Jarní období má většina lidí spojené s detoxikací organismu a jeho nastartováním. Společnost Pharma Future nabízí doplněk stravy Lecithin, který podporuje normální činnost jater, mozku a významným způsobem snižuje cholesterol.

Lecithin je přirozenou složkou našeho těla, která se nachází v membránách, svalech, mozku a nervových vláknech. Je zkrátka přítomný ve všech tělesných buňkách a účastní se životně důležitých pochodů v těle. Kvalitní Lecithin, jako například od Pharma Future, je vhodný pro všechny, kteří bojují s abnormální hladinou cholesterolu, chtějí se udržet v psychické a fyzické kondici, dále pro ty, co se snaží snížit tělesnou hmotnost nebo zvýšit svou koncentraci. V neposlední řadě se Lecithin doporučuje také jedincům se zatíženými játry – ať už vlivem nemoci, alkoholu či nevhodného stravování.

LecithinDíky vysokému podílu esenciálních mastných kyselin dokáže Lecithin rozpustit škodlivý LDL cholesterol a různé tukové usazeniny. Cholesterol podle studií projde i nejtenčími stěnami a snadněji se vylučuje z organismu. Lecithin pomáhá normalizovat krevní tlak a funguje jako normalizátor kardiovaskulárního systému, jehož narušení může vést až k mozkovým příhodám.

„Lecithin je známý také jako, potrava pro mozek‘. Podílí se na mentálních a nervových procesech. Hlavní složka lecithinu, cholin, se v těle přeměňuje na acetylcholin. Acetylcholin je látka, která přenáší nervové impulsy. S věkem acetylcholin v těle ubývá,“ říká Ing. Tomáš Hradil, vedoucí oddělení vývoje společnosti Pharma Future.

Velkou koncentraci lecithinu obsahují játra, tvoří 73 % objemu tuků v játrech. Lecithin napomáhá předcházet tukové degeneraci, která může vést až k cirhóze, vzniku nádorů jater nebo zánětům jaterní tkáně. Důležité je rovněž to, že správná funkce jater zabezpečuje normální odbourávání alkoholu v játrech.

Lecithin skrze udržování normálního stavu jater má spoustu dalších pozitivních účinků. Zdravá funkce jater pomáhá zabránit tvorbě žlučových kamenů. Dále zlepšuje kvalitu pokožky, nehtů a vlasů, hydratuje je a zpomaluje jejich stárnutí. Normální funkce jater je důležitá také při kožních potížích, jako je lupénka či ekzémy, rovněž v boji s celulitidou nebo při posílení imunitního systému.

Společnost Pharma Future funguje na českém trhu od roku 2011. Produkty Pharma Future mají za úkol  zkvalitnit lidem život pomocí péče a posílení jejich zdraví. Její zakladatelé a spolupracovníci působí jako špičky v oblasti farmacie, medicíny a dalších vědních oborů a rozvíjí společnost s důrazem na klienta a jeho potřeby. Cílem společnosti je zpřístupnění špičkových sofistikovaných přípravků široké veřejnosti, přiblížení odborníka na zdraví obyčejnému člověku a pomáhání odborníkům nadále rozvíjet své schopnosti v péči o zdraví člověka.

Více informací: www.pharma-future.com

Reklama