PattexPattexJiž jste někdy naletěli tvrzení, že tento výrobek je univerzální a hodí se například na úklid podlahy, oken, dlaždiček v koupelně stejně dobře jako na ošetření nábytku nebo chromových věcí? Většina univerzálních výrobků za moc nestojí, ovšem výjimky potvrzují pravidlo, ale najít je. Objevit například univerzální lepidlo není snadné. Představte si nemuset hledat na každý materiál jiné lepidlo. To je snad sen každé ženy, řešit vše jedním lepidlem, od opravy ulomeného podpatku, přes opravu prasklého krytu fénu až po přilepení několika ozdobných úchytů na šuplíky.

Většina lepidel má specifický okruh použití daný zejména druhem materiálu a způsobem použití lepeného předmětu. Nový Pattex 100% je ovšem jiný. Při lepení není nutné řešit materiál ani lepený předmět.

PattexSpeciální receptura umožňuje lepit téměř 100% materiálů (výjimku tvoří těžko slepitelné materiály, jakými jsou např PE, PP nebo teflon). Dokáže pomoci při lepení skla, kovu, kamene, keramiky, plastů, dřeva, kůže, korku, látek, papíru, plastu, betonu atd. Práce s Pattexem 100% je natolik jednoduchá, že ji zvládne 100% zákazníků. Najde si své příznivce mezi odborníky a zkušenými kutily, ale zároveň mezi lidmi, kteří měli dosud z lepení obavy. V neposlední řadě je Pattex 100% zárukou 100% výsledku. Lepidlo vytváří mimořádně pevný a odolný spoj. Díky odolnosti vůči vodě, teplotním výkyvům a UV záření je vhodné nejen do interiéru, ale i exteriéru. Lepený spoj je trvale flexibilní a bez problémů odolá nárazům i otřesům. Navíc má Pattex 100% transparentní barvu, což umožňuje vytvořit téměř neviditelný spoj. Pattex 100% je dokonalým pomocníkem, bez kterého se neobejde žádná domácnost. Přilepte, co chcete, opravte, co potřebujete, upevněte cokoliv, Pattex 100% vám v tom pomůže. Neřešte z čeho je prasklý předmět vyroben, nezabývejte se tím, že potřebujete předmět používat ve vlhkém prostředí, že potřebujete aby lepený spoj pružil a byl flexibilní, a že nechcete, aby bylo vidět, že jste jej opravovali, toto všechno vám Pattex 100% umožní.

Více informací najdete na stránkách www.pattex.cz

Reklama