lepicolPřed vánočními svátky jste měly možnost soutěžit o balíčky s doplňkem stravy Lepicol plus. Výherkyně soutěže jsme požádali, aby Lepicol plus otestovaly a své zkušenosti s ním nám napsaly.

Připravili jsme všem několik otázek a nyní vám přinášíme odpovědi, které nám dorazily.

1/ Měla jste konkrétní problém se zažíváním? Pokud ano uveďte jaký.

Cirkusačka: ano

Lacetka: ano, občas zácpu

P.Mudrochová: Měla jsem lehké potíže se zažíváním spojené s těhotenstvím... při testování jsem byla v sedmém měsíci.

miška03: Měla jsem potíže s vyprazdňováním cca 2x do týdne a po smetanových omáčkách mám vždy průjem.

blesksoft1: Trpím zánětem žaludku a refluxem a při tom trpím intolerancí na mléko a proto mám často průjem

xsarkanx: Trpěla jsem na opakované průjmy, zácpy, nevysvětlitelné bolesti břicha

Karolína: neměla jsem žádný zásadní problém, ale často jsem se po jídle cítila „nadmutá“, aniž bych spořádala nějaké obrovské množství

Jana Novotná: mám problémy s vyprazdňováním, které jsem řešila mléčnými výrobky, ale ty na mě působí zase příliš projímavě

2/ Pocítila jste obecně po užívání Lepicolu změnu ve Vašem zažívání či vyprazdňování a s jakým výsledkem?

Cirkusačka:   nepociťuji velké změny což je pravděpodobně způsobeno tím že momentálně jsem neměla tak silné obtíže, jaké mívám při nervovém vypětí či stresu...

Lacetka: víceméně ne výrazné či jiné než při užívání samotného Psyllia, takže jsem zůstala u výše zmíněné osvědčené dvojkombinace a od té doby v pohodě, pozitivní na tomto testování  pro mě bylo, že jsem tyto prostředky začala užívat denně a díky dobrým výsledkům bych u toho již ráda zůstala

P.Mudrochová: Změna byla ta, že jsem měla pravidelné vyprazdňování a zmizelo „nafouklé břicho.“

miška03:     Lepicol má určitě něco do sebe. Nepatrná změna k lepšímu určitě nastala. Tekutiny se snažím přes zimu alespoň 1,5 l, ale ne vždy se bohužel zadaří. Problém je u mě v tom,  že nemám pravidelný režim, ono to je těžké když člověk má nepravidelně rozvržené služby, do toho jde na noční a pořád dokola. Ale i přes tyto prohřešky se mé zažívání o něco zlepšilo.

blesksoft1: Myslím si, že mi hodně pomohl a teď s odstupem času po ukončení kúry zase začínám pociťovat, že špatně a velmi pomalu trávím. Určitě by to chtělo častěji Lepicol užívat.

xsarkanx: Má stolice se mi upravila, což se odráží na mém fyzickém i psychickém stavu a cítím se mnohem lépe, už nebývám tak nafouklá.

Karolína: s vyprazdňováním jsem příliš velké problémy neměla, ale pocity po jídle se výrazně zlepšily. Donutila jsem se Lepicol užívat pravidelně, a to mělo určitě vliv. Jen nevím, jestli dokážu být tak důsledná dál, ale určitě bych chtěla

lepicol

Jana Novotná:  Vyprazdňování je určitě jednodušší a také mám stolici pravidelně – dřív jsem chodila třeba jednou za 2 – 3 dny. Tím se zlepšil můj celkový pocit.

3/ Máte pocit, že se Vám potíže po užívání Lepicolu zlepšily?

Cirkusačka:  nevím

lacetka: ano i ne

P.Mudrochová: O 100%!!! 

miška03: Nepatrná změna tam určitě je. Ale ty průjmy po omáčkách jsou stále

blesksoft1:  Určitě se zlepšily a hlavně mně už netrápí křečovité bolesti. Pálení žáhy a vracení jídla do jícnu už mně taky netrápí. Žaludek je určitě klidnější a játra už nemám zvětšená.

xsarkanx: Můj zdravotní stav se po použití Lepicolu zlepšil. Díky němu jsem upravila i svůj jídelníček, tolik jsem se už nepřecpávala. Bolesti břicha zmizely.

Karolína: ne stoprocentně, ale už jsem po jídle nadmutá jen občas

4/ Po jak dlouhé době jste pocítila změnu?

Cirkusačka:  nepociťuji velké změny

Lacetka: po prvním dnu dobrý, ale pak se opět dostavila zácpa, nezlepšilo se to ani další dny, takže jsem musela snížit doporučené množství na max  2 kapsle a kombinovat to s Psylliem (1 lžička ve sklenici vody)

P.Mudrochová: Změnu jsem cítila asi po týdnu pravidelného užívání

miška03: cca 3-4týdny

blesksoft1:  Na začátku užívání jsem se začala pročišťovat a šlo ze mně všechno uložené ve střevech za dlouhou dobu. Stolice změnila barvu a neměla jsem průjem a ani jsem nešla ztěžka. Střeva se pročistila a pocit nafouknutí taky zmizel. Po jídle jsem neměla pocit těžkého žaludku a připadalo mi, že i lépe strávím těžká jídla.

xsarkanx:  První změny jsem pocítila již druhý den po požití přípravku.

Karolína: asi po 4–5 dnech

Jana Novotná:  asi po týdnu

Pozn. red.: Odpovědi čtenářek nebyly redakčně upraveny.

Lepicol je přípravek z přírodních ingrediencí pro zdravý obsah střev.
Udržování zdravého obsahu střev je jedním z nejdůležitějších kroků, které by měl člověk dodržovat, aby umožnil svému tělu efektivně fungovat a tím napomáhat k udržování celkového zdraví.

Lepicol je potravinový doplněk, který přispívá ke správné fyziologické funkci tenkého a tlustého střeva. Neobsahuje žádné umělé ingredience.

K zabezpečení tohoto úkolu využívá Lepicol ve svém složení tří přírodních složek.

  • Vláknina z osemení jitrocele indického ( Psyllium Husk )

  • Prebiotika - Fruktooligosacharidy (FOS) z čekanky obecné (Cichorium intybus )

  • Probiotika - Lactobacillus plantarum, Lactobacillus rhamnosus, Lactobacillus bulgaricus, Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium bifidum

 

Kombinace těchto tří složek ve správném poměru je výjimečná a má tzv. synergický účinek, tzn. že jednotlivé složky se vzájemně doplňují a zvyšují svůj účinek.

Lepicol zakoupíte v lékárnách nebo v e-shopu www.zdravastreva.cz  (odkaz směřuje zde: http://www.zdravastreva.cz/page/68316.e-shop/ ), kde můžete nyní Lepicol zakoupit s akční slevou 15%. Akce platí do 29.2.2012.

Reklama