5ecb9cb4e612eobrazek.png
Zamilovali jste si jeden kout v garáži a potřebujete si tam přidělat různé šuplíky, ale nechcete vytahovat vrtačku, nebo jste se v poslední době vrátili k šití a začalo vás to bavit, ale chtěli byste někam na stěnu uložit ty spousty krabiček na různé šicí potřeby? Představte si, že vám nyní stačí je kliknout a je hotovo.

Nemusíte být ani kutil, ani technicky zdatný člověk, dokonce nemusíte mít ani šikovné ruce. Aplikace tohoto nového lepidla je tak snadná, že snadnější být ani nemůže. Zvládne ji snad každý. Prostě vezmete lepidlo, kliknete a přilepíte. Co víc si přát.
5ecb9cced2672obrazek.png

Pattex Click & Fix je úplně něco nového, jiného, moderního. Zapomeňte na vymačkávání z tuby, nebo dokonce používání aplikační pistole a pak dlouhé vytlačování lepidla z kartuše, Pattex to umí snadněji.  Stačí opravdu jen kliknout a lepit. Jedno balení obsahuje 20 dávek a počet zbývajících kliků je vidět na samotné tubě. Jeden bod lepidla dokáže okamžitě udržet předmět vážící až 300 gramů, konečná pevnost je až 20x vyšší! To znamená, ano počítáte dobře – 6 kg. Takže nalepit můžete klidně bedýnky, regály, krabičky, obrázky nebo výzdobu dětského pokoje – třeba dřevěné mráčky, nebo věšáky. Prostě vše, co budete potřebovat.

Podívejte, jak je to snadné

Chcete si to vyzkoušet také? Zde můžete koupit

5ecb9cded9701obrazek.png
Montážní lepidlo Pattex Click & Fix je velice pevné. Během chvilky s ním přiděláte police, rámečky, dekorace ale i lišty nebo věšáky. Samotné lepidlo je voděodolné, flexibilní a vhodné na téměř všechny materiály pro lepení v interiéru i exteriéru.

Můžete s ním lepit na různé plochy jako cihly, keramiku, sádrokarton, dřevotřísku, kov, sklo, plasty nebo dokonce i beton. Click & Fix lze nanášet i na vlhké podklady. Stačí pouze přitlačit dávkovač na lepenou plochu, nanést lepidlo, chvilku jej přidržet, těžší předměty raději i zafixovat, a je přilepeno. Tak snadné to je! S montážním lepidlem Pattex Click & Fix se lepením nezdržujete, s ním si lepení užijete. Pojďte do toho.

www.pattex.cz
5ecb9d3b42c6fobrazek.png

Reklama