Pattex

V každé domácnosti je pořád co opravovat nebo renovovat. Od všedních nehod, se kterými se setkáváme téměř každý den, až po větší opravy či dokonce renovace. V takových situacích jsou často nezbytnými pomocníky lepidla. Ale kdo se má vyznat v té široké škále, která na trhu je. Existuje mnoho druhů lepidel, které se liší zejména podle použití lepeného předmětu a materiálu, který lepíte. Proto je možné v jedné domácnosti nalézt hned několik lepidel najednou. Bylo by ideální, mít jedno lepidlo na všechny materiály. Je to vůbec možné?

Pattex

Většina lepidel má specifický okruh použití daný zejména druhem materiálu a způsobem použití lepeného předmětu. Nový Pattex 100% je ovšem jiný. Při lepení není nutné řešit materiál ani lepený předmět.

PattexNázev Pattex 100% je symbolický. Speciální receptura umožňuje lepit téměř 100% materiálů. Dokáže pomoci při lepení skla, kovu, kamene, keramiky, plastů, dřeva, kůže, korku, látek, papíru, plastu, betonu atd. Práce s Pattexem 100% je natolik jednoduchá, že ji zvládne 100% zákazníků. Najde si své příznivce mezi odborníky a zkušenými kutily, ale zároveň mezi lidmi, kteří měli dosud z lepení obavy. V neposlední řadě je Pattex 100% zárukou 100% výsledku. Lepidlo vytváří mimořádně pevný a odolný spoj. Díky odolnosti vůči vodě, teplotním výkyvům a UV záření je vhodné nejen do interiéru, ale i exteriéru. Lepený spoj je trvale flexibilní a bez problémů odolá nárazům i otřesům. Navíc má Pattex 100% transparentní barvu, což umožňuje vytvořit téměř neviditelný spoj. Jeho uživatelé se mohou rozloučit s nevzhlednými žlutými stopami po lepení i typickým nepříjemným zápachem. Třešničkou na dortu je balení lepidla Pattex 100%.

A třešnička na závěr, lahvička se skvěle drží v ruce, uzávěr je opatřen speciálními drážkami pro lepší otevření a následně uzavření. Prodloužená tryska usnadňuje lepení hůře přístupných míst. Lepidlo díky speciálnímu uzávěru nevyschne po prvním použití, při správném uzavření může sloužit mnoho měsíců.

Potřebujete slepit naprasklou podrážku boty? Hledáte, čím opravit uštíplé skleněné ouško džbánku nebo nožku porcelánového jelena? Potřebujete přidělat podlahovou lištu? Chcete přilepit věšáček na kachlíčky? Nevíte si rady s prasklým plastovým krytem na mobilu? Chcete opravit vázu, která je na střepy? Pattex 100% je dokonalým pomocníkem, bez kterého se neobejde žádná domácnost. Není třeba vlastnit desítky různých lepidel, když je zde Pattex 100%.

Pattex

Soutěžte nyní se značkou Pattex a vyhrajte svůj dům snů. Více informací na www.pattexpower.cz

Reklama