Nejlepší jsou čerstvé suroviny! Každý, kdo touží sklízet vlastní jahody, rajčata, bylinky a klíčky, by se měl do pěstování pustit hned v březnu. Se sadami na pěstování, s mini skleníky určenými do interiéru a s osivem, od anýzu po slunečnici, to bude hračka. A zatímco budete čekat na vlastní sklizeň, můžete si připravit lahodné smoothie, zdravou svačinku nebo oběd s využitím praktických pomůcek na vaření. Zahájení prodeje 13. března 2017 v síti obchodů Tchibo aprodejních místech Tchibo v obchodních řetězcích, ve-shopu www.tchibo.cz již vúterý 7. března.

Krásný výhled na zelené časy

Sada na pěstování

tchibo

Praktické i okrasné – bylinky v dřevěné bedýnce. Sada obsahuje dřevěnou bedýnku o rozměrech 38 x 7,5 x 38 cm se čtyřmi oddělenými přihrádkami, plastové vložky na pěstování, víka s větracími otvory, osm druhů semen (bazalka, petržel, cherry rajčata, pažitka, jahody, máta, okurky, rukola) a čtyři sáčky 400g substrátu bez rašeliny. Předběžná cena za sadu 699 Kč.

 

Sada zahradních pomůcek

tchibo

Sada rozzáří všechny zahradníky. Součástí jsou nůžky na bylinky, zahradní šňůra o délce 50 m a pět zapichovacích cedulek do země s délkou bodce 8 cm. Předběžná cena za sadu 199 Kč.

 

„Klíčky“ – sada na pěstování

tchibo

Vypěstovat klíčky nemusí být žádný problém. Sada obsahuje misku na klíčení o průměru 14,5 cm a výšce 3 cm, tři druhy semen (řeřicha, hořčice, rukola) o obsahu vždy 25 g a návod k výsevu. Předběžná cena za sadu 199 Kč.

 

Mini skleník

tchibo

Čerstvé jak ze zahrádky. Mini skleník o rozměrech 19 x 24 x 15 cm má větrací otvor s korkovou zátkou. Předběžná cena 399 Kč.

 

Stůl plný zdravých lahůdek

Mixér na smoothie

tchibo

Jen to smíchej! Mixér o výkonu 250 W má pulzní funkci pro krátkodobý extra výkon a tři mixovací nádobky s cestovními víčky. Objemy nádob jsou 300 ml a 2x 590 ml. Mixér má tříletou záruku. Předběžná cena 799 Kč.

 

Formy na pečení

Jak z babiččiny kuchyně. Formy jsou ze žáruvzdorného kovu se třemi vrstvami smaltu, lze je mýt v myčce. Malá forma má rozměry 27 x 7,5 x 17 cm a je za předběžnou cenu 349 Kč, velká má rozměry 37 x 7,5 x 24 cm a je za předběžnou cenu 399 Kč. V balení je návod na použití a recept.

tchibo

Ze stejného materiálu a ve stejném designu najdete v nabídce rovněž mísu na přípravu a servírování o průměru 26 cm a výšce 12 cm za předběžnou cenu 399 Kč a smaltovanou hranatou formu na pečení o rozměrech 32 x 7 x 13 cm a objemu 2 l za předběžnou cenu 299 Kč.

 

Dokonale promyšlení pomocníci

Dózy na potraviny s pružným víkem, 2 ks

tchibo

Pružné víko se přizpůsobí i většímu objemu potravin a nepomačká je. Dózy jsou odolné teplotám od -20 °C do +110 °C, víka jsou pružná, nepropustná, se silikonovým těsněním. Větší dóza má rozměry 22 x 11 x 15 cm a objem 2,3 l, menší má rozměry 22 x 7 x 15 cm a objem 1,2 l. Předběžná cena za sadu 399 Kč.

 

Oboustranné struhadlo

tchibo

Čistě a snadno nastrouhá i tvrdé suroviny. Struhadlo o velikosti 21,5 cm má speciální čepele ostré jako nůž. Jedna jeho plocha je na jemné strouhání, druhá na hrubé strouhání. Vyjímatelný zásobník zefektivňuje práci a navíc má stupnici v šálcích. Předběžná cena 299 Kč.

 

Vakuová nádoba

tchibo

Díky vakuu zůstane obsah nádoby dlouho čerstvý. Nádoba je velká 15 cm a její objem je 750 ml. Víko je opatřeno speciálním mechanismem pro vytvoření vakua a ukazatelem data. Součástí balení je vakuová pumpička. Předběžná cena 249Kč.

Reklama