Modelka Petra Faltýnová, která tráví každou zimu na slunné Floridě, se poprvé od údajně definitivního rozchodu s moderátorem Leošem Marešem objevila v Čechách.

„Jsme tu jen na pár dní a zase letíme do tepla, zpátky do Miami,“ říká modelka Petra Faltýnová, která se zastavilav Medicom Clinic. Petru nějaký čas trápilo mateřské znaménko, a jelikož často pobývá na ostrém slunci, nechala se při svém krátkém pobytu v Praze pro jistotu vyšetřit. Během konzultace přišla řeč také na Petřina tetování.  Má jich na těle hned několik. To poslední si nechala vytetovat společně se svým bývalým přítelem moderátorem Leošem Marešem na zápěstí. Jde o červený nápis Love.  Leoš má černý. „To jsme si nechali vytetovat v Las Vegas. Byl to tenkrát úlet,“ vzpomíná modelka.

asfdf

Tetování Love, které se zrodilo v Las Vegas, foto kredit: MEDICOM CLINIC

Zvažuje snad po rozchodu s Leošem odstranění tetování, které je spojuje? Je opravdu konec jejich velké bouřlivé lásky? To asi ukáže jen čas. „S Leošem jsme se rozešli, to je pravda. Jsme ale v pohodě. Život jde dál,“ usmívá se Petra, zatímco se k ní tulí její nádherná holčička Adrianka. Pokud se Petra rozhodne rozloučit se s nápisem, jenž jí připomíná bouřlivý vztah, který s Leošem prožívali, nebude to mít lehké. Odstranění tetování je dlouhodobý proces, obzvlášť když je barevné.

a\sdfasf

Nejlepší vizážistka Petry je její dcera Adriana. Foto kredit: MEDICOM CLINIC

„O víkendu jsme měli doma velkou slávu. Adrianka slavila narozeniny,“ pokračuje modelka Petra Faltýnová během vyšetření u dermatoložky kliniky MUDr. Markéty Majerové. „Už jí je pět let,“ dodává. „Až budu velká, chci být modelka. Jako máma,“ směje se rošťácky Adrianka. Vyšetření znaménka dopadlo dobře. Petra si oddechla a odjela s dcerou domů. „Prevence není nikdy na škodu. Aspoň mám klid,“ dodává modelka.

sdfvs

Dermatoložka Medicom Clinic MUDr. Markéta Majerová vyšetřuje Petře znaménko. Foto kredit: MEDICOM CLINIC

asefsf

Modelka Petra Faltýnová s dcerou Adrianou, která oslavila své páté narozeniny. Foto kredit: MEDICOM CLINIC

 

 

 

 

Reklama