Když muž vypadá dominantně, ale ve skutečnosti touží po tom, aby byla dominantní jeho partnerka, může to být vážný problém. Právě do takové situace se dostal Leoš se svou přítelkyní Maruškou...

erotika

Jeden můj známý, říkejme mu třeba Leoš, je macho od pohledu. Urostlý chlapík, samý sval a drsná narážka. Jenže tenhle „borec“ se mi nedávno svěřil, že mají s partnerkou vážný problém: „Sním o dominantní holce, chápeš. Takové, která si mě v posteli podmaní, klidně mě i zmlátí, kopne do rozkroku, pořádně drsně se mnou zamává, sváže mě. Přinutí mě dělat věci, který bych normálně nedělal, a já budu cítit, že ji to vzrušuje, to, jak mě má ve své moci.“

Jenže Maruška, jeho dívka, je jedním slovem submisivní. Je to pochopitelné, na chlapy jeho typu letí prostě holky, které potřebují k životu drsňáka.

„Jako zkoušel jsem jí to nějak naznačit, dostala ode mě takový sexy černý domina-prádlo a bičík, ale vzala to jako fór. Navlíkla to na sebe a zase nic, prostě v tom není ta šťáva,“ stěžuje si Leoš. „Ona je jako věčná panna, mouchy snězte si mě. Tady si lehnu a dělej si se mnou, co chceš. Já bych to chtěl někdy obráceně, rozumíš?“

Určitě vás napadne, jestli to Leoš řekl Marušce přímo. Řekl a bylo to fiasko. Ani nechtějte vědět, jak to Leoš popsal. Pochopil jsem to tak, že se Maruška křečovitě do něčeho tlačila a Leoše to jen naštvalo: „Prostě mi přijde, že mi to splnit nechce, nebo co!“ uzavírá celý problém Leoš. Pak mě ještě poprosil, jestli bych s Maruškou nepromluvil.

Co na to Maruška?

Leošovi jsem pomoc přislíbil a dal si s Maruškou spicha. Když jsem jí problém naznačil, skoro se mi rozbrečela, že se bojí, že už ji Leoš nemiluje, že o ni nestojí a že se bojí, jak o něj přijde... Musel jsem ji rozebírat hodně dlouho, abych ji dostal alespoň do relativního klidu.

Když už se s ní dalo mluvit normálně, vysvětlila mi, že na to prostě nemá. Nedokáže být na Leoše zlá a vlastně se při milování pořád trochu stydí.

Tahle situace mi připadala bezvýchodná. Nevěděl jsem co, tak jsem se nakonec rozhodl vzít Marušku i Leoše na paint ball - doufám, že to zabere, že se Maruška naučí ze sebe to zvíře vypustit. A Leošovi jsem řekl, ať jí dá čas.

Čtěte také...

Reklama