Že je manželství Leoše Mareše v krizi, to se ví už dávno. Své ženě zahýbá, kudy chodí, a ona jeho excesy trpělivě snáší. Vlastně něco podobného jako u herce Jiřího Langmajera. A národ jen obdivuje obě manželky, které jsou před celou zemí veřejně ponižovány nevěrami svých mužů.

Mareš se ale rozhodl k radikálnímu kroku. Vyzkouší, zda jim rozchod na zkoušku jejich lásku vrátí, nebo se definitivně ukláže, že si vlastně vůbec nechybí.

Pozice svobodného muže a ženy na mateřské je však diametrálně odlišná. Mareš má volné pole působnosti, pohybu i vůle, jeho žena Monika je pevně připoutána ke kočárku s půlročním synem a za sukně ji tahá druhý čtyřletý.

Mareš řekl Blesku, že důvodem jejich rozhodnutí není v žádném případě někdo třetí. „Nikdy bych neopustil ženu a děti kvůli někomu třetímu. Je to naše rozhodnutí. Poslední dobou jsou na nás vyvíjeny stále velké tlaky. I přesto, co se všechno kolem nás děje, se s Monikou máme rádi.“

l

Co si myslíte o rozchodech na zkoušku? Jsou schopné otevřít zúčastněným oči a připomenout jim ty pravé hodnoty, nebo je to jen zástěrka proti bolestnější definitivní variantě?

Reklama