clanek.jpg
Foto: Profimedia

Leoš Mareš v živém vysílání sdělil, že s manželkou Monikou čekají miminko, které by se mělo narodit příští rok koncem února nebo začátkem března. Následně na Instagramu sdílel ještě obrázek čápa, který drží zobákem šátek s dítětem a připsal k němu známou hlášku z filmu Jak dostat tatínka do polepšovny: „Klokan přiletí v březnu.“

Pod příspěvkem Marešovi a jeho ženě gratuluje řada slavných osobností. Svou radost vyjádřila například modelka Renata Langmannová, tenistka Barbora Strýcová nebo moderátorův kolega z poroty SuperStar Marián Čekovský. 

Pro čtyřicetiletou modelku Moniku Marešovou to bude první dítě, ale moderátor už má dva syny z předchozího manželství. Pro pár je to skvělá zpráva, protože se v minulosti z rozhovorů zdálo, že se jim těhotenství úplně nedaří. Neskrývali, že si společného potomka přejí. Z rozhovoru, který společně vedli na Instagramu loni v březnu, vyplynulo, že se jim nejspíš moc nedaří. Na otázku, jestli plánují miminko, Monika tehdy řekla, že se to nedá naplánovat a Leoš ji doplnil tím, že někdy je potřeba i štěstí. Pohlaví očekávaného potomka prý zatím nevědí. 

Zdroje: Instagram Leoše Mareše, Ranní show