Cílenou kampaň připomíná série skandálních článků zaměřených na populárního moderátora Leoše Mareše. Všechno začalo 7. května, kdy se objevila první zpráva doplněná fotografií o tom, že měl Leoš Mareš strávit noc ve společnosti prostitutky, kterou si měl koupit v pražském nočním baru. Následovala celá série dalších článků podobného obsahu a všechno vyvrcholilo poslední informací, která dokonce obviňuje moderátora z braní drog. Znechucený Leoš Mareš všechna obvinění striktně odmítá a zdůrazňuje, že drogy nikdy nebral.

 

„Dnes se objevil v bulváru další, zcela nesmyslný článek o mě a o drogách. Je to naprosto absurdní, neboť konkrétně ke drogám jsem měl a mám vztah ryze negativní. Drogy neberu, nikdy jsem je nebral a dokonce jsem nezkusil ani šluka marihuany. Neochutnal jsem ani žádné jiné drogy, a jak podotýká moje přítelkyně, měl jsem k nim vždy odpor. Myslím si, že pokud někdo hodně pracuje, tak to snad nemusí znamenat, že v něčem jede," řekl tiskové agentuře Korzo Leoš Mareš. Nemají na mě nic, čeho by se mohli chytit. Tak teď zkouší drogy. Je to směšné," dodal.

Moderátor odmítl odpovědět na přímý dotaz Korza, zda sérii negativních článků považuje za cílenou kampaň proti jeho osobě s úmyslem jej poškodit. Nebudu komentovat současné útoky na moji osobu. Prožívám velmi zjitřenou dobu a nechci přilévat olej do ohně. Netuším, o co komu jde," prohlásil moderátor.

Reklama