Jaký máte vztah k zimním sportům?

5e25b372962d6image.pngHa Thanh Špetlíková: Absolutně nulový, a navíc mám úplnou absenci jakéhokoli talentu. Plus mám skutečnou alergii na zimu. Asi dva roky zpátky jsem zkoušela lyže, ale udělala jsem chybu, že jsem si nezaplatila instruktora. Učili mě to kamarádi a nenapadlo je nic lepšího než mě první den postavit na červenou sjezdovku. Takže jsem si tak natloukla, že jsem potom měla strach se na lyže znovu postavit. Možná se k lyžím ještě někdy vrátím, ale nějak opatrněji.

5e25b46555b58image.pngMonika Bagárová: Momentálně žádný, protože se v těhotenství neodvažuju moc sportovat. Na horách by to mohlo být docela nebezpečné. Ale všeobecně mám hory ráda, ráda lyžuju. Problém je v tom, že v zimě jsem tak pracovně vytížená, že se mi strašně dlouho nepodařilo někam vyrazit.

5e25b4d9a2e62image.pngPatricie Pagáčová: Velmi kladný. Strašně už se těším na hory. Od šestnácti let jezdím na prkně a moc mě to baví. Občas přemýšlím, jestli se nevrátím i k lyžím. Každopádně hory miluju, sníh a zima, to je moje. I když zároveň jsem i milovník léta a toho udělat si léto v zimě a vyrazit do tepla.

5e25b54c48ad5image.pngLeoš Mareš: Lyžování za jedna, bruslení za pět. Teď to zrovna řeším, protože jedu s kamarády tatínky a dětmi na hory. Říkáme tomu Apalucha, jako ve filmu S Tebou mě baví svět. Jenže v Jizerských horách není moc sněhu, takže vymysleli, že budeme chodit bruslit. Jsem z toho úplně špatný. Hokej mě baví jako diváka, ale hrát to je horší. Mě vždycky v bruslích nesnesitelně bolely nohy a nikdy jsem se přes to nedostal. Postupem času se to možná otlačí a je to dobré, ale já to tak dlouho nevydržel.

Byl/a jste už v této sezóně někde na horách?

5e25b5a271406image.pngHa Thanh Špetlíková: Ještě ne, ale slíbila jsem si, že navštívím Rakousko. Teď si nevzpomenu na název střediska, ale údajně je tam osmikilometrová stezka, mírný svah. Moje představa zimních radovánek je taková, že sedím v péřovce jedu na saních s nádherným výhledem a u toho piju z placatky rum. To bych si ještě letos chtěla splnit.

5e25b5be74959image.pngMonika Bagárová: Ne, nebyla a ani se nechystám.

5e25b5ec5ca73image.pngPatricie Pagáčová: Loni jsem nebyla, nestihla jsem to, ale letos už mám dva termíny, kdy chci vyrazit. Poprvé pojedeme za měsíc a podruhé snad ještě v březnu. Do Čech vůbec nejezdím, přijde mi to pomalu stejně drahé, ale kvalitou nesrovnatelné třeba s Rakouskem, které miluju. Radši pojedu o tři hodiny déle autem a užiju si jejich obrovské areály. S rodiči jsme jezdívali do Francie, kde se mi taky líbilo, ale to už chce na týden, protože cesta trvá dvanáct hodin.

5e25b623c2fdcimage.pngLeoš Mareš: Byli jsme ve Špindlu, sice nebylo moc sněhu, ale dali jsme to. Paradoxně poslední den na Medvědíně bylo moje nejlepší lyžování za dlouhou dobu. Strašně mi to sedlo, přestaly mě bolet nohy v mých nových závodních přaskáčích a najednou jsem se cítil moc hezky. Lyžovaly se mnou i děti a měl jsem radost, že už jim to jde opravdu dobře. Syn si ze mě dělá srandu, že lyžuje líp než já. To samozřejmě není pravda. Rád jsem mu předvedl, že se musí ještě párkrát svézt, aby byl lepší než já.

Jaký je pro vás zatím začátek nového roku?

5e25b5a611399image.pngHa Thanh Špetlíková: Období konce roku je vždycky takové zmatené. Navíc všichni říkají rok 2018 byl hrozný, takže 2019 bude určitě super a potom to samé o roku 2019 a 2020. Já si myslím, že to o tom, jaký je zrovna rok moc není.

5e25b5c1bfe8fimage.pngMonika Bagárová: O Vánocích jsem konečně prozradila těhotenství, takže mám klid a nemusím se bát nosit upnuté věci. Vstup do nového roku byl krásný. Od začátku mám spoustu práce. Těším se na novou řadu Superstar a každý den je něčím nový a skvělý.

5e25b5ef5e507image.pngPatricie Pagáčová: Je našláplý, ale mě to hrozně baví. Potřebuju mít zápřah, jinak když mám volno, tak jsem děsně líná a nic nedělám. Jsem strašně vděčná za to, co se mi všechno děje. Teď zkouším u Honzy Hrušínského v Divadle Na Jezerce, což je pro mě velká čest a jsem za to moc ráda. Do toho Superstar. Je toho fakt hodně. Zatím rok 2020 vypadá opravdu dobře.

5e25b61767ec3image.pngLeoš Mareš: Byl jsem na dovolené, takže pro mě zatím super. Vysloveně si užívám první týden v práci s týmem Ranní show, ale zase pojedu na hory, takže další dovolená. A potom letím na chvíli do Austrálie. Takže u mě zatím dobrý.

Foto: Profimedia

Reklama