Já jsem právě před chvíli začala. Mám totiž obavy ze zahlcení pošt, doručovacích služeb apod. A zároveň jsem si uvědomila, jaké máme obrovské štěstí, že taková možnost existuje, ano, asi mi budou chybět koledy v nákupních centrech a blyštivé výzdoby, ale nepředbíhejme událostem…


5f980bcaad59eobrazek.pngFoto: Shutterstock

Rovnou k věci.

Leopardí jaspis, to je kámen, ze kterého bych si, Ježíšku, přála náramek.

Velké překvápko! Kámen, který mě na první, na druhý ani na desátý pohled nezaujal, dokud jsem o něm nezačala číst.

Je to podle kamenologů běžně dostupný nerost, který ale po emoční lince přitahuje do vašeho života správné energie, abyste překonali traumata z minulosti působená tím, že jste se přísnou disciplínou museli podrobovat.

Co mně ale přijde jako úžasný bonus právě u leopardího jaspisu, je jeho magický význam. Kouzelníci o něm říkají, že se s jeho pomocí můžete spojit se svým silovým zvířetem a snažit se pochopit jeho význam ve vašem životě. Jestli mi tato doba, kterou teď procházíme, měla něco dát, doufám, že dokážu přečíst všechna její poselství, jedním z nich je právě hledání silového zvířete a leopardí jaspis je takové magické pojítko či ukázka směru.

5f980c6b27146obrazek.pngLeopardí jaspis lze použít při řízené představivosti či za doprovodu bubnů, abychom mohli astrálně cestovat na hřbetě magického zvířete do mystických říší - není to nádherná představa?

Dovolte mi se ještě vrátit k současnosti, třeba vám to trochu pomůže, já se taky snažím udržet každou radostnou myšlenku a chvíli, která se mi naskytne, snažím se i o jejich vlastní domácí výrobu a distribuci do širokého okolí, tak třeba vám povídání o kamenech alespoň na chvíli projasní den.

5f980ceb42a21obrazek.pngOtočka a zpět k leopardímu jaspisu, na fyzické rovině jej léčitelé doporučují při potížích žláz, hormonů, problémech nervového systému spojených s koordinací, s ekzémy, s vyrážkami a kožními alergiemi, viry, při infekcích, jako lék na močové cesty, zažívací orgány ve spodní části břicha a na reprodukční systém.

Jeho působení je ale oproti jiným kamenům pomalejší, na doporučení mágů je potřeba jej nosit delší dobu, aby se plně rozvinula jeho posilující energie. 
V knize o kamenech pro zdraví a pohodu je doslova napsáno: Obzvláště prospěšný leopardí jaspis bude, když několik měsíců budete nosit náramek nebo náhrdelník, čímž se budou znovu harmonizovat vaše vnitřní mechanismy a zároveň bude zahánět nepříjemné situace. Rovněž se vám naskytnou nové příležitosti a situace uvidíte v novém světle, možná zjistíte, že vaše spřízněná duše byla ve vaší blízkosti.
5f980c876ad5bobrazek.png

Leopardí jaspis je nerost, kterým můžete na neviditelné lince pomoci i vašim domácím mazlíčkům, nedoporučuje se ale příliš malým či mladým bytostem, tedy ani dětem.

Náramky z léčivých kamenů nosím pravidelně tři, mechový achát, labradorit a zelený aktinolit, potom mám ještě pár náramků, které nosím podle potřeby, leopardí jaspis, doufám, bude třetí z řady těch pravidelných.

Mám sice trochu obavy, jestli můj bláznivý pes bude chtít takový šperk, ale nějak už ho zabuduji do obojku, škoda jen, že mi nepoví, co je jeho silové zvíře, podle toho, jak se hyperaktivně projevuje, to ale tipuji na veverku.

Tyto články by vás také mohly bavit:

st3.jpg

kamen.jpg

Reklama