cl.jpg
Foto: Shutterstock

Zajímavá infografika, která ukazuje bývalé přítelkyně slavného herce, vznikla už v roce 2018. A je z ní patrné, že Leonardo randí jen s výrazně mladšími ženami. A dokonce to vypadá, že jen se ženami do určité věkové hranice. Dlouhodobě je kvůli tomu terčem posměšků, ale ty se nyní ještě prohloubily, protože oznámení rozchodu s Camilou Morrone přišlo krátce po jejích narozeninách.

Pravděpodobně nejmladší DiCapriovou přítelkyní byla modelka Gisele Bündchen, se kterou začal randit v roce 1999, když jí bylo osmnáct. Věkový rozdíl mezi nimi ovšem tehdy nebyl tak výrazný, protože herci bylo čtyřiadvacet. Vydrželo jim to pět let.

V roce 2005 následovala další modelka – dvacetiletá Bar Refaeli. Jejich vztah skončil o nějakých pět let později, tedy v době, kdy modelka dosáhla pětadvaceti. V roce 2011 měl potom herec krátký románek s třiadvacetiletou herečkou Blake Lively.

A další modelka na sebe nenechala dlouho čekat. V roce 2012 se začal herec objevovat po boku dvaadvacetileté Erin Heatherton. On sám v tomtéž roce oslavil osmatřicáté narozeniny. Páru to ovšem vydrželo jen pár měsíců.

Mezi lety 2013 a 2014 byla hercovou vyvolenou modelka Toni Garrn, která v roce 2013 slavila jedenadvacáté narozeniny. V roce 2015 následovala herečka a modelka Kelly Rohrbach. Jenže ouha, bylo jí už pětadvacet a vztah vydržel podle předpokladů jen pár měsíců.

Léto v roce 2016 DiCaprio údajně strávil se čtyřiadvacetiletou dánskou modelkou Ninou Agdal. Zhruba po roce, nedlouho po jejích pětadvacátých narozeninách, šli ovšem od sebe. A konečně poslední hercovou přítelkyní, se kterou se ukazoval na veřejnosti, byla zmíněná Camila Morrone. S ní byl viděn už v roce 2017. Letos ovšem modelka ke své smůle oslavila pětadvacet, a tak musela z kola ven. Informaci o rozchodu přinesl magazín Page Six.

Hercova randící historie je momentálně na internetu terčem mnoha vtipů. Lidé si nejen připomínají starší infografiku, ale také sdílejí nejrůznější vtipná videa či fotografie. Například snímek narozeninového dortu k pětadvacátým narozeninám, na kterém je místo „Všechno nejlepší“ napsáno „Příliš stará pro Lea DiCapria“.

Další koláž kupříkladu ukazuje srovnání, jak vypadá žena v pětadvaceti versus, jak ji herec pravděpodobně jako pětadvacetiletou vidí.

Zdroje: Page Six, Wikipedia, Elle, Insider, Instagram

Reklama