Zpěvačka Leona Černá (27), bronzová z poslední řady Česko hledá SuperStar, si letošní květen velice užívá. A nejen proto, že před dvěma dny (11. 5.) slavila narozeniny.

 

„Byla jsem i na srazu mých fanoušků, pár nejskalnějších lidiček mě do toho dotlačilo. Měla jsem pocit, že přijde jen pár lidí, tak do deseti maximálně, a nechtěla jsem se do té akce pouštět. Nakonec jich z celé republiky přijelo na padesát, byla jsem strašně šťastná a velice dojatá," svěřila se.

 

Leona ČernáNa nezájem fanoušků si tedy nemůže stěžovat, ale to, že je Máj i lásky čas, nějak v návalu povinností Leona Černá zapomněla. „Uvědomuji si, že ho jako svátek zamilovaných vlastně neprožívám. Myslela jsem, že si nějakou tu rozkvetlou třešeň objevíme s přítelem, ale dřív, než Máj přišel, jsme tomu dali vale... a teď jsem zase sama. Ale pokud budu počítat přátelské polibky, tak neuschnu, těch pár proběhlo," řekla.

Leona si už zahrála v muzikálech Bídníci a Miss Saigon. Ted' pilně studuje konzervatoř a ve volném čase obchází konkurzy. „Někteří lidi mi říkají: …a nechceš zkusit jít na to odjinud"? A myslí tím vlézt režisérovi nebo producentovi do postele... To je mi ale proti srsti. Hudbu a muzikál miluji, ale na tohle nemám dost silný žaludek. Pokud bych někoho měla o něčem přesvědčovat, tak opravdu jen o tom, že jsem zpěvačka, která si tu šanci zaslouží kvůli zpěvu.“

„Doufám, že i se svým naivním přesvědčením si talentem své místo vybojuji. Buď budu hrdě zpívat, nebo hrdě vypisovat v kanceláři lejstra, ale vždy doufám se vztyčenou hlavou," prohlásila rezolutně.

Leona na sobě pochopitelně dál pracuje. „Mám to jednoduché, studuji konzervatoř, to, co mám ráda... ale je fakt, že i tady se najdou předměty, kterým bych se nejraději vyhnula. Jedním z nich je akrobacie. Ani nevím proč. Ono to není tak hrozné, nemám problém mít hlavu pod nohama, spíš mě nebaví jezdit na ni přes celé město, a mimo to je večer a kvůli práci jsem toho už dost zameškala, tak mě tam pan profesor rád vidí"," posteskla si.

Reklama