K pohodovým chvilkám neodmyslitelně patří i příjemné lenošení u televize. K televizní obrazovce usedne skoro každý, kdo si chce po náročném dnu užít ničím nerušenou pohodu a klid. Byla by proto škoda neumocnit tyto výjimečné chvíle s oblíbenými filmy a pořady pomocí televizorů, které umí vykouzlit nadstandardní obrazový zážitek.

phil1

S výjimečnou kvalitou obrazu a věrným zachycení sebemenšího detailu si dokáží poradit moderní televize Philips hned několika způsoby. Unikátní technologie Ambilight promítá na zeď za televizorem světlo, které svým zbarvením přesně odpovídá obsahu právě vysílanému na obrazovce, čímž dochází k optickému rozšíření obrazovky. Kromě zintenzivnění televizního zážitku myslí Ambilight navíc i na vaše zdraví, protože zrak je jedním z nejvytíženějších smyslů. Velmi důležitá je také role intenzity osvětlení v místnosti, ideální je tlumené a rozptýlené. Technologie Ambilight je pro tento účel ideální, protože je světelný zdroj umístěný blízko televizoru a odražené světlo nedráždí oči.

Televize Philips série 8800 (UHD) mají čtyřikrát vyšší rozlišení než při klasickém Full HD. Navíc budou oči každého diváka potěšeny o to víc díky schopnosti převést do rozlišení UHD i původní nedokonalé obrazové zdroje. Takže pozor, ať při sledování nepodlehnete pocitu, že jste součástí filmového děje. I když, kdo by se ale nechtěl alespoň na chvíli stát pohádkovou bytostí nebo romantickým hrdinou.

Rádi byste o vánočních svátcích trávili u televize společné chvilky s celou vaší rodinou, ale bojíte se, že se sváteční atmosféra rozplyne díky hádkám o tom, jaký televizní program budete sledovat? Tyto obavy jsou s televizory z Philips série 8800 naprosto zbytečné. Jejich funkce dvojitého tuneru vám totiž umožní sledovat jeden program a zároveň nahrávat další, takže se vždy můžete později podívat na další pořad.

Pokud by vás sledování filmů omrzelo, můžete využít i další možnosti, které vám pro trávení volného času televize Philips nabízí. Díky operačnímu systému Android se vám otevírá brána do světa velkého množství aplikací dostupných přes obchod GoogleTM Play.

Tipy na skvělé dárky:

phil1Televizor Philips 55PUS 8809

Ultra tenký televizor Philips s označením 55PUS 8809 s úhlopříčkou 55 palců je ideální volbou pro všechny milovníky filmů, kteří si potrpí na design. Televizor s operačním systémem Android se pyšní luxusním úzkým rámečkem. Rozlišení Ultra HD a technologie Ambilight zaručuje mimořádně kvalitní obrazový zážitek.
Doporučená cena: 69.999 Kč

phil2Televizor Philips 48PFS 8109

Papírově tenký televizor Philips s označením 48PFS 8109 s úhlopříčkou 48 palců má díky výkonu systému Android neuvěřitelně rychlé zpracování, které dělá z procházení službou Smart TV opravdovou zábavu. Unikátní technologie Ambilight promítá širokou záři na okolní stěnu do všech čtyř stran televizoru a vyvolává dojem mnohem širší obrazovky a lepšího sledování.
Doporučená cena: 39.999 Kč

phil3Televizor Philips 42PHF 6309

Televizor Philips s označením 42PHF 6309 vás uchvátí technologií Pixel Plus HD poskytující krásný detailní obraz. Technologie Ambilight a provedení bez rámu povznese vaše zážitky ze sledování na vyšší úroveň.
Doporučená cena: 14.999 Kč

Televizor Philips 22PHF 4109

phil5Televizor Philips s označením 22PHF 4109 zaujme vedle kompaktních rozměrů, úsporného designu a kvalitního Full HD obrazu především možností zapojení do 12 V napájení. Televizor tak můžete pomocí 12 V kabelu snadno připojit ke zdroji napájení v autě, karavanu, na lodi, nebo kdekoliv jinde.
Doporučená cena: 4.599 Kč

O společnosti TP Vision

Společnost TP Vision je silným hráčem zaměřeným na oblast vizuální digitální zábavy. TP Vision se zaměřuje na vývoj, výrobu a marketing televizorů Philips v Evropě, Rusku, na Středním Východě, v Brazílii, Argentině, Uruguaji, Paraguaji a vybraných státech Asie a Tichomoří. V TP Vision se spojuje dokonalý design a zkušenosti v oblasti inovací Philips TV s precizní výrobou, flexibilitou a rychlostí TPV. Díky tomuto spojení společnost přináší na trh vysoce kvalitní televizní přístroje: chytré a snadno ovladatelné, s důrazem na sofistikovanost, např. nové materiály a tenký design. Společnost při vývoji svých přístrojů myslí na to, aby uživatelům přinášely jen výjimečné televizní zážitky. S televizory Philips se TP Vision stala světovou jedničkou v oblasti prodeje hotelových televizí. TP Vision sídlící v holandském Amsterdamu je exkluzivním držitelem licence značky Philips TV ve všech zmíněných státech. Společnost je ze 100 % vlastněná TPV, světovým lídrem ve výrobě monitorů a LCD se sídlem v Číně. Společnost TPV Group dlouhodobě posiluje svou pozici na světovém trhu díky využití dlouholetých zkušeností s vývojem, produkcí a logistickou efektivitou. TP Vision zaměstnává okolo 2 000 lidí na několika místech po celém světě.

Reklama