Čtyři jedinečně podmanivé varianty – Mystery, Charm, Blush a Kiss byly vytvořeny tak, aby vnesly revoluci v nošení vůně.

Jako součást svého dědictví kladl Lenor vždy důraz na důležitost svěžesti. Vylepšení toho, jak se cítíme v našem oblečení obklopeni dlouhotrvající vůní čistoty a jemným dotykem tkaniny. 

Za pomoci vědy a umění vznikla průlomová receptura, díky níž jsou nyní tradiční výhody Lenoru povzneseny ještě o úroveň výš, a to díky novým luxusním vůním.

Jednotlivé varianty Lenor Parfum des Secrets byly vytvořeny ve spolupráci s předními parfuméry a přinášejí dlouhodobější a sofistikovanější vůně, které dodají dokonalou tečku stylu svého nositele. 

Kolekce jedinečných aviváží Lenor Parfum des Secrets je inspirována okamžiky svádění a schopností zaujmout okolí přitažlivostí, kterou máme všichni v sobě. Lenor Parfum des Secrets představuje – Mystery, Charm, Blush and Kiss.
5cd19c7e40b02obrazek.png
Chtěl jsem znovu navodit pocity vznikající v momentech, když jsme sváděni vůní. Vznikla tedy rafinovaná varianta Mystery namíchaná tak, aby vás vyzbrojila pro to, co přijde, svěží Charm škádlící příslibem nových známostí, smetanová Blush odrážející plamen nové romance a opojná varianta Kiss představuje vášeň a intenzitu,“ komentuje Rafael Trujillo, Lenor Perfumer Designer.

Lenor Parfum des Secrets Mystery: Obklopující vůně posazená na hlubokém pižmu, doplněná jedinečnou směsí čerstvých bílých květů a stopou pikantního černého pepře.

Lenor Parfum des Secrets Charm: Okouzlující vůně, Lenor Parfum des Secrets Charm si podmaní vaše smysly osvěžujícím eukalyptem po boku základu tvořeného sofistikovaným pačuli a teplým hřebíčkem

Lenor Parfum des Secrets Blush: Svůdná a vznešená vůně představující žhnoucí příslib nového spojení. Příjemné tóny červeného ovoce kombinované se smetanovým a rozmazlujícím santalovým dřevem.

Lenor Parfum des Secrets Kiss: Opojná, bohatá vůně, která překvapí vaše smysly okamžitým potěšením. Spojující dohromady sladké tóny maracuji s uklidňující vůní jantaru.

Doporučená maloobchodní cena Lenor Parfum des Secrets je 139,90 Kč (900 ml). Cena se může v jednotlivých obchodech lišit.
5cd19bfabf0e9obrazek.png
 

Reklama