Když jsem sem před rokem nastupovala , byla jsem plná nadšení. Práce s lidma, v klidu....hm, hm.
No možná mě mohlo varovat, že najednou ze 6 lidí 3 dali výpověd, nebo že na to moje místo jsem byla za ten rok už 7 kandidátka, kterou přijali.

No, nevarovalo.

Nejdřív na mě navalili agendy, o kterých původně nebyla ani řeč, pak přidali povinné přesčasové hodiny ( no a co, že máš 2* týdně 10 hodin),ovšem pak si ty hodiny vybrat byl velký problém, zrušili výpomoc.

Ve finále nás "buzerovala" vedoucí a i lidi, co přišli. Dělám v kanceláři, kde za den obsloužím až 100 lidí, hrůza na psychiku, protože celý den je bez oddechu , celý den je úřední. Jinde to dělají tak, že se úřednice třeba po 2hod střídají, aby si "odpočinuly" od lidí, tady to neexistuje.

Takže jsem dala výpověd a ulevilo se mi.

Pozn. red.: text nebyl redakčně upraven.


Při dnešní nouzi o práci doufám, že jdeš z práce do práce. Jinak souhlasím, že zaměstnavatel by měl brát ohled na to, co vlastně po lidech chce, a plat by měl být rozhodně adekvátní vytížení. Držím palce. M.

Máte k dnešnímu tématu co říci? Napište svůj názor na svou práci a jak jste s místem spokojeni na redakce@zena-in.cz a můžete se navečer stát výhercem drobné kosmetiky.

Reklama