Moje oslavy jsou většinou stejné. Opiju se a dostanu rozmařilou náladu. Hned si najdou nějaký mužský objekt, ke kterému se linu s něžným chichotáním. Někdy jich vystřídám i pár za večer. Je to nezávazná zábava.

Já jsem prostě společenský typ, jak říká máma. Nejsem vdaná, tak co bych si neužila! Můžu vám ale říct, že mám pak z toho zle. Hlavně mezi kolegyněmi v práci. Žárlí na mě, protože ti chlapíci pak jsou na mě hodní. Dělá jim dobře, když se na ně přiopilá lepím. Jednou jsem si s jedním v objetí povídala a ten, co seděl z druhé strany mi prstem šťoural na zádech v dírách ve svetru (měla jsem na sobě takový černý svetr s velkými oky). Hihi, to byla sranda.

Přiznám se, že když jdeme na pracovní večírek, dělám to kolikrát i těm nenávistným kolegyním naschvál. Baví me se dívat, jak mě hned pomlouvají, jak se zase chovám. Namísto, aby se bavily, byly také rozesmáté a přítulné, akorát mě drbou.

Nedávno mě jedna z nich zatajila, že bude mít narozeniny a oslavu, abych tam nešla. Ale kolega (asi bych mu tam chyběla, chi chi) mi to hned řekl.

Tak to je můj „přítulný“ příspěvek na dnešní téma.

Lenka

Pozn. red.: text nebyl redakčně upraven.

Jste odvážná, Lenko, já bych se bála, že mě některá z žen chytí pěkně pod krkem. :)

Oslavy mohou mít tedy různou podobu, intenzitu i následky. Napište mi své zážitky, rituály, zvyklosti, jak slavíte vy!

Budu se těšit na vaše příspěvky redakce@zena-in.cz

Nejlepší příspěvek ocením krásných tvořítekem na led. Bude se vám líbit!

Reklama