První příspěvek přišel od mladé studentky, která se podepsala jako Lenka a píše nám, kde a při jaké příležitosti si užívá víc. Zda pod sprchou nebo ve vaně.

Dobrý den, posílám příspěvek k tématu

Bydlím u rodičů v patrovém domě, nahoře máme koupelnu s vanou, dole sprchový kout. Když spěchám, tak využívám víc sprcháč, ale rodiče mají blízko ložnici, tak si mockrát vyslechnu, že je v noci budím, tak se pak sprchuji ve vaně. Ta je v horním patře zase blízko mého pokoje.

Teď mám ale před zkouškami, tak žádné rychlé sprchování. Krásně se naložím do vany a tam se učím. Nevím, čím to je, ale učení mi jde do hlavy samo, jen se občas stane, že spadne učebnice do vody :), nevadí, to se usuší.

Kamarádka mi říkala, že ona když si dá horkou vanu, tak se jí chce spát, já mám opačné účinky. Vodu si dávám tak akorát, do toho přidám povzbuzující bylinky a je to žůžo. Nikde se mi tak dobře neučí jako ve vaně.

Takže kdybych měla posuzovat co je lepší? Když spěchám, tak sprcháč, když ne tak vana. Ale mám štěstí, že rodiče mají obojí, jak to jednou budu mít ve svém bytě, to ještě nevím ))

Lenka

Pozn.red.: Text nebyl redakčně upraven

________________________________

Tak udělejte zdárně zkoušky, potom sežeňte dobrou práci s dobrým platem a můžete si to ve svém bytě taky tak zařídit. (anebo ještě nespěchat a zůstat u rodičů)
Děkuji Leni, že jste napsala.
Saša

Téma dnešního dne: Vana nebo sprchový kout?

  • Máte doma sprchový kout nebo vanu?
  • A máte ji na základě vlastní přestavby (vlastního rozhodnutí), nebo už jste bydlení tak dostali?
  • Nebo máte obojí, vanu i sprchový kout?
  • Co je podle vás praktičtější?
  • Čemu dáváte přednost?
  • Můžete posílat i fotografie vaší koupelny (ať už bez Vás nebo s vámi :))

pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Těším se na koupelové příspěvky, jednu z vás odměníme pěkným dárkem: kosmetikou Fa, hodící se – jak jinak, do koupelny.

fa

Reklama