O svou radost z dostávání kytiček se nám prostřednictvím svého příspěvku i pěkných fotografií podělila čtenářka s nickem Lenig.

Milá redakce, milé žínky!

Přeji krásné pondělí, doufám, že zase o trochu jarnější než dosud.

Kytičky, to věčné téma nás žen, mě velmi potěšilo. Já totiž dostávám růžičky od svého manžela velmi často. První rok mi je dokonce nosil každých 14 dní, naučili jsme se růžičky udržet takto dlouho ve váze. Rekord máme asi 18 dní. Ale je pravda, že v tu dobu jsme nebydleli v paneláku, nýbrž v docela vlhkém bytě v baráku. Teď mi už růžičky většinou do 10 dnů odejdou.

Ale mám je doma téměř stále, letos jsem dostala k Valentýnu bílé růže, hned potom za týden k svátku krásnou kytici červených růží.
odmilacka

Na Velikonoce mi nejen koupil dekoraci k tématu, ale opět 3 rudé růže, které mi stále zdobí obývák.
odjirika

Kytky mi manžel koupí kdykoli si vzpomene a zybdou mu korunky, ví, že mi s nimi vždycky udělá radost. Jednu z nejhezčích kytic mi donesl vloni na brigádu do Infocentra, když jsme měli 2.leté výročí svatby :-). Líbíla se všem návštěvníkům centra a mnohé ženy jen tiše záviděly.
vyrocni

Většinou mi teda nosí růže, ale někdy i kytičku z gerber. Nejhezčí a největší kytici jsem od něho dostala před rokem a půl, kdy jsem slavila půlstoletí svého žití. Ta kytka byla nakonec tak veliká, že se manžel musel vrátit do květinářství a koupil k ní ještě super skvělou vázu, která nyní slouží umělé kytici slunečnic (než mi zase někdo věnuje tak obrovskou kytici).
nar

Jsme spolu s manželem teprve krátce, takže od něho kytičky beru jako projev lásky a poděkování, které velmi často pronáší (děkuje mi za to, že mě má, že jsem se za ním přestěhovala přes půl republiky atd). A neberu je tedy od něho jako „žehličku“ nějakého průšvihu. Což jsem pociťovala kdysi s prvním manželem. Ten donesl kytku 2x v roce, vždy mimo nějakou příležitost, tak tam bylo jasné, že si chce vyžehlit průšvih.

Můj manžel miluje čokoládu a tak já jemu zase pro změnu jednou za čas koupím jeho oblíbenou čokoládku. Takto si spolu děláme malé radosti.

Kytičky samozřejmě dostávám velmi ráda, vždy mě potěší a když někdo z kamarádek nebop příbuzných říká, že neví, co mi má koupit, tak vždy říkám, že malá kytička mi stačí ke štěstí. Líbí se mi všechny a poslední roky samozřejmě nejvíce ty růže od manžela.

Ale mám doma i mnoho kytek v květináči, některé i přestěhované z Liberce a mám radost, když mi kvetou a stále mi připomínají kamarádky, od kterých jsem je dostala. Momentálně mi kvete fialka od bývalé kolegyně Jindřišky (darovaná v únoru 2009), gloxinie od Janky (přivezla mi ji v červenci 2011), právě dokvetla orchidej z Liberce od Marušky atd.
orchidka

Když už nám nedělá radost počasí venku, tak se aspoň potěším vždy se svými kytičkami.

Krásný den Vám přeje Lenig

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven

________________________

To je krásných kytiček! Děkuji za jejich poslání i krásný rodinný příběh plný lásky.
Ať vám dlouho vydrží... láska i ty kytičky :)
Saša

Téma dnešního dne: Při jaké příležitosti jste dostala naposledy květinu?

  • Nosí vám váš manžel (přítel, partner) květiny?
  • Nosí je jen tak, nebo jen při nějaké slavnostní příležitosti?
  • Ví, jakou květinu máte nejraději?
  • Nosí pořád tu samou, nebo je nápaditý?
  • Máte jistý druh květiny spojen i s nějakou určitou životní událostí?
  • Natrhal vám někdy třeba i luční kvítí?
  • Když vám zničehonic přinese květinu, pojmete podezření?
  • Jsou pro vás květiny i projevem omluvy?
  • Dostáváte všeobecně ráda květiny?
  • A jaké máte nejraději?

Pojďme přivolat tímto květinkovým tématem jaro a lásku!

pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Jedna ze čtenářek od nás dostane pěkný dárek: Šampon a kondicionér Alterra / granátové jablko v kombinaci s aloe vera.
(Než dostane tu kytičku, aby byla krásná. :))

sampon

Reklama