Ahoj "ženo",už dlouho jsem nic nenapsala.. a že by bylo o čem psát :D, ale dnes jsem prostě nemohla nenapsat.

Proč? Protože já nikdy v žádnou magii čísel nevěřila, nikdy se ani o čísla jako taková nezajímala... přesto mě jedno číslo dostalo a doslova spoutalo. Je to číslo šest !

Vše začalo když jsem 6.9. objevila náhodou inzerát na který jsem odepsala.

Zcela náhodou vyšlo první setkání s tajemným mužem z inzerátu na 6.12., nevím jestli to bylo po šesti setkáních, ale zamilovala jsem se... a zřejmě i on do mě :D ... když jsem se k němu v červnu nastěhovala a zjistili jsme, že je šestého tak nějak nám to docvaklo, sedli jsme si a zpětně dohledali všechna data (z mailů a smsek)... od té chvíle jsme začali slavit všechny šestkové dny.

Do dnešního dne (jsme spolu šest let.. hihi), si vždy šestého uděláme pěkný večer a dáme si malinké dárečky. Třeba jen čokoládu, misku jahod nebo kytičku sedmikrásek ...

Už tohle by byl asi hezký konec článečku o magickém čísle, ale ještě přidám doušku..

Brali jsme se 6.9.2006, to už samozřejmě cíleně, ale když jsem dělala svatební noviny a ze srandy počítala po kolika dnech se bereme vyšlo číslo 1006 :D ... a když nám vypočítali datum porodu naší holčičky na 6.6. už jsme se jen smáli... manžel byl skoro zklamaný, když se šestého nic neudálo a dcerka vykoukla na svět až 11tého... nicméně slzy od smíchu i štěstí tekly stejně, když otevřel kartičku se záznamem:  "narozena v 20:06" :D :D :D

Šestka nás prostě provází životem a jestli se dožijeme 66tého výročí a budeme mít šest dětí slibuju, že o tom všem napíšu Bestseller !!!

Lenčáč

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.


…Já už se na něj teď těším. To je člověče hezký hned několikrát, když si uvědomím, že jde o číslo Venuše, a ta je planetou lásky. Se pominu, to je skoro kýč :-)))) M.

Povídáme si o šťastných a nešťastných číslech. Pište na redakce@zena-in.cz a mějte krásný den!

Dnešní výhrou pro vylosovaný příspěvek je krém od VICHY, po kterém se číslo vašeho věku zaručeně scvrkne.

Reklama