Se svým střípkem do mlýna přispěchala k dnešnímu tématu také čtenářka Věrulinka. Píše, že všemožné léky musí brát pravidelně od roku 1992...

Svou zkušenost s léky se rozhodla v dnešním tématu předat také čtenářka Věrulinka...


Zdravím a přeji krásný den všem na ženě-in.

Léky, to je téma. Ale i léky patří k životu, bohužel.

Od roku 1992 se láduji chemií. Ne, že bych chtěla, co bych dala za to, kdybych je nemusela užívat a denně. Ráno mám v nich druhou snídani, bez které se neobejdu, tedy bez léků. Bolesti všech kloubů, páteře, kyčlí jsou příliš velké. Bez této druhé snídaně, bych se občas ani nerozešla pro bolesti.

Na druhou stranu, díky užívání tolika letitému různě barevných tabletek zjišťuji, že už ztrácí účinek. Takže po delším čase, musím léky obměnit, jiná možnost bohužel není. Dávno jsem měla být na sále na operaci kyčlí a páteře. Ale sami lékaři, díky ARU a kómatu 17 denním, mě odmítli operovat. Dokud chodím, mám být ráda, tak, jak to je, protože se bojí, že bych jim zůstala opět na ARU a to je ta lepší varianta. Ta horší, že by se jim nemuselo znovu podařit, mě díky opětovné tracheostomii probudit.

Nejen, že lékaři mě nechtějí na sál, ale ani já nechci. Ano, bojím se a hodně. Ono když jednou šlo mi o život, pokoušejte ďábla.

Další prognóza lékařů byla, že do 10 let, zůstanu na vozíku. Ne, je to letos 10 let a já chodím, sláva, hurá. Moje vitalita, jak řekl sám velký lékařský Guru, docent Pafko, je neskutečná. Jsem na sebe tvrdá a nepovolím, ani přes největší bolesti.

Co mě štve a doslova rozčiluje, když se mladí a zdraví lidé ničí různými fety. Já bych si s nimi to zdraví ráda na chvíli vyměnila a věřím, že by okamžitě skončili s fetováním, pícháním si jedů do těla.

A to nemluvím o drahotě léků, bez kterých se neobejdu. Jenom se ptám, za co vláda nechá nás nemocné lidi platit nehorázné sumy za léky. Proč? Já jsem si zdraví nezničila sama. Vše přišlo jako z čistého nebe. Ale to je na jiné téma.

Zdraví ,Věrulinka
A všem, kdo jste zdravé, važte si svého daru, to se nikdo nekoupíte, bohužel, ani za miliony.

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 16. března 2012: Vy a tabletky

  • Jaký máte vztah k polykání tabletek?
  • Saháte hned po prášku, když vás něco zabolí?
  • Vyhýbáte se práškům jako čert kříži?

Napište mi svůj postoj k tabletkám a jejich konzumaci jako příspěvek k tématu. Za ten samozřejmě můžete získat dárek, tentokrát opravdu stylový - dětský multivitamin a multiminerál Marťánci s Imunoacivem od Walmarku, ve kterém najdete Mluvící Marťapero, a doplněk stravy Citrovital - výtažek z grapefruitových jadérek od firmy Herb-pharma. Pokud chcete mít šanci na získání tohoto dárku, nechť je váš příspěvek dlouhý alespoň jako tento odstavec textu a do naší e-mailové schránky (viz odkaz níže) ať dorazí nejpozději 16. 3. 2012 v 15.30 hodin.

martcitro

Reklama