Máme tu poslední příspěvek k dnešnímu tématu, poslala nám ho čtenářka Marie. Ta má jednu opravdu úsměvnou zkušenost...

Bohužel většina seniorů nemá takové štěstí, aby odolala trikům prodejců. Moc díky za příspěvek, Marie. Hezký zbytek dne.


Byla jsem kdysi na jedné akci, z které jsem si přivezla hrozné zážitky. Prodejci byli agresivní, nadávali nám, nutili nás kupovat, co nechceme, prostě přesně tak, jak se o tom všude vypráví. Já jsem se donutit nedala, ale byla tam jedna paní, té mi bylo opravdu líto, protože jim tam podepsala smlouvu na kdovíco asi za 23 tisíc. A takových tam bylo docela dost....

Mám jednu kamarádku, už je taky v důchodu, ale je to bývalá právnička. Tak jsme se domluvily, že tam příště pojedem spolu a ještě jsme si vzaly foťák s kamerou. Něco jsme během těch jejich řečí natáčely, pak se mi povedlo natočit i uplakanou pani, která si stěžovala, že bude ty hrnce splácet asi 10 let. Když přišla řada na mě, ozvala jsem se, že nic kupovat nechci, ať mi nic nenabízí, že to není moje povinnost, a že chci jenom ty dárky, které slibovaly v pozvánce. Začali se vymlouvat, byli nepříjemní, no, pozvali mě za tu plentu. Ale já si s sebou vzala tu kamarádku, že tam sama nejdu. A tam jsem jim řekla, že to mám natočené a že je to právnička, která všechno sledovala a pomůže mi teď sepsat žalobu, protože to jsou nezákonné praktiky, co oni tam dělají. Myslela jsem, že mě uškrtí! Ale řekl jen: Tak jděte, nashle, s vámi už obchodovat nechceme.

Marie

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou

Téma dnešního dne je: Šmejdi aneb předváděcí akce pro seniory

Prosím, příspěvky už neposílejte. V 16 hodin se dozvíte, kdo získal dárek, tentokrát knížku L. Byrnerové: Andělské poselství naděje a ohřívač hrnku k počítači.

smejd

Reklama