Vytvořte si za pár minut svůdný pohled a překvapte svého milého na romantické večeři!
kos.jpg

Jak na to?

#1 FIXAČNÍ PUDR 5v1
5e467daf836cbobrazek.png
Jeden pudr na všechno. Tento absolutně výkonný prášek udělá matný efekt a zafixuje vzhled. Bez ohledu na to, jestli obědváte na sluníčku nebo se brouzdáte jako víla v mořské vodě. Lisovaný bezbarvý prášek je voděodolný a díky SPF 10 chrání pokožku před paprsky. Je tedy perfektním pomocníkem pro každodenní líčení a spolehlivým parťákem na cestách. Díky síle 5v1 zvládnete spolu jakoukoliv výzvu.

#2 VODĚODOLNÉ OČNÍ LINKY
5e467e4e22e50obrazek.png
Špička štětce očních linek je skutečným mistrem v preciznosti: díky svým více než 270 chloupkům bez větší námahy klouže podél horní linie řas s extrémní přesností. Super ohebná špička Vám umožní jedním tahem vytvořit jemné rovnoměrné linky i dramatické styly líčení. Tmavě černá barva vydrží na víčku celý den. Bez kompromisů.

#3 ŘASENKA LASHES TO KILL SEXY VOLUME
5e467e93728c1obrazek.png
Dramatické řasy už po jedné vrstvě? Pro novou řasenku Lashes To Kill Sexy Volume to není žádný problém. Optický kartáček ve tvaru přesýpacích hodin zachytí i ty nejmenší řasy a dodá jim okamžitý objem. Tmavě černá barva poskytuje řasám délku a tvar a díky snadnému nanášení řasy vypadají perfektně už po jedné aplikaci.

#LAK NA NEHTY ICONails
5e467ee7dad2aobrazek.png
Barevné trendy přicházejí a odcházejí, ale jedna barva je nadčasová: ČERVENÁ. Mezi laky ICONails nyní najdete tu Vaši perfektní červenou. Stávající nabídka tří smyslných červených laků se rozroste o další dva odstíny. Ať už teplý, chladný nebo neutrální, červená se hodí ke každému typu pleti!

Více informací naleznete zde.
5e454c5913ee5obrazek.png

Reklama