Také si každé léto na dovolené nadáváte, že jste táhla půlku věcí úplně zbytečně? Jak tomu předejít? Naučíme vás, jak z několika věcí sestavíte řadu outfitů.  V čem na pláž, na výlet i večer na tanec nebo promenádu

Základem je oblečení, které se k sobě vzájemně (nejen) barevně, ale i stylově hodí. Pokud je vaším favoritem třeba bílá, máte napůl vyhráno. Bílá je opravdu hodně trendy, a s opálenou pokožkou v ní budete vypadat vždycky dobře. Základní kousky si tedy vyberte v jedné (v tomto případě bílé) barvě a osvěžte pestřejšími doplňky.

Vaší hlavní barvou ale může být jakákoliv jiná oblíbená barva: třeba modrá, červená, zelená, jak je libo.

My pro příklad zůstaneme u bílé.

Takže základní kousky jsou:

Tříčtvrteční kalhoty, maxisukně, halenka nebo top. K těmto kouskům si přibalte barevné plavky a k nim sladěné pareo. Z těchto dvou věcí vytvoříte model, ve kterém můžete jít na pláž, ale z parea si při troše fantazie  složíte další varianty, které se dají dobře kombinovat s bílými základy.

Pro zpestření nezapomeňte na nějakou barevnou tuniku, top nebo tričko, které můžete kombinovat jak s kalhotami, tak se sukní.

Vezměte si dvoje boty

Jedny na pohodlném podpatku, druhé bez nebo s nízkým. Podpatky s vás udělají elegantní dámu, když půjdete třeba na večeři, v sandálech s nízkým podpatkem nebo se budete cítit ležérně pohodlně třeba na výletech, na nákupech.

Určitě by vám neměly chybět šortky. Pokud si na něj troufnete, pořiďte si šortkový overal, který je opravdu in.

Doplňky

Vše doplňte slunečními brýlemi, kloboukem či šátkem a možná nějakou bižuterií.

Foto: F&F

Reklama