Ve spolupráci s Lékárnou AVE jsme pro Vás připravili tipy, na kvalitní kosmetiku La Roche- Posay nebo Sunar complex. Nyní můžete využít skvělé slevy na tyto značky nebo získat dopravu zdarma.

Sleva La Roche 200,-

la roche

Kosmetika La Roche-Posay patří k velmi kvalitním kosmetikám. La Roche je francouzská kosmetika, která je vyvíjena s dermatology. Kosmetika La Roche-Posay patří k velmi oblíbeným francouzským kosmetikám s obsahem termální vody. Kosmetika La Roche-Posay je odborníky vysoce uznávána a podléhá náročným dermatologickým testům. Její vzácností je výjimečný obsah selenu. Tento stopový prvek se podílí na základních obranných mechanizmech kůže proti volným radikálům. Mimo jiné, tyto výzkumy odhalují její různorodé účinky: antioxidační a ochranné, zklidňující, proti podráždění a pro zmírnění překrvení. Nejprodávanější řadou jsou termální vody a gely na čištění.

Vyberte si libovolné přípravky v péči o pleť od LA ROCHE v minimálně hodnotě 590,- a získejte slevu 200,-. Stačí uvést slevový kód v košíku „laroche200“. Akce platí od 1. 4. - 3.5. 2017 nebo do vyprodání zásob.

Více informací ZDE.

Doprava zdarma při koupi Sunar Complex

sunar

Sunar complex je vyvinutý podle vzoru mateřského mléka. Obsahuje unikátní kombinaci látek přirozeně se vyskytujících v mateřském mléce. Vápník a vitamin D podporují růst kostí. Mléčný tuk dodává mléku lahodnou chuť. Díky tomu bude mít miminko spokojené bříško, a bude si tak moci s vámi užívat šťastné a spokojené chvíle bez pláče.

Více informací ZDE.