kru1.jpg

Ne nadarmo se říká, že káva je nejoblíbenější životabudič. Asi každý z nás pocítil úlevu v momentě, kdy si chvilku po probuzení vychutná na míru šitý šálek. Naštěstí už nemusíte spěchat před prací do své oblíbené kavárny – kávovar z řady Krups Intuition (EA87) připraví kávu dokonce lepší, než jste zvyklí. A pokud navíc zůstáváte i v pracovním čase v pohodlí domova, kávu si kdykoli přes den připravíte přesně podle vašich představ – své kávové menu můžete sestavit až z 15 různých nápojů. Dejte na správnou intuici a užívejte si bohatou cremu u espressa nebo hebkou pěnu v cappuccinu během pár okamžiků. A to doplní intenzivní aroma, kterým se budete chtít obklopovat celý den!

kru2.jpg

Na první pohled vás okouzlí moderní kompaktní vzhled designově čistě navrženého přístroje vyrobeného ve Francii a uzpůsobeného pohodlnému používání. Zcela mu vévodí nový barevný přehledný dotykový displej, na jaký jsme zvyklí třeba u chytrých telefonů, stvořený k jednoduchému intuitivnímu ovládání. Nechte se vést návodným menu, které si navíc můžete nastavit přesně tak, jak je to pro vás nejpohodlnější – listujte si v nabídce až patnácti lahodných nápojů, nebo si výběr káv srovnejte přehledně vedle sebe. Dokonce máte možnost uložit si zde až sedm vlastních receptů v rámci dvou profilů, včetně vybraného barevného podsvícení, či spustit dvojité mletí kávy pro dva nápoje najednou. Příprava každého nápoje začíná správně namletou kávou – integrovaný mlýnek nabízí možnost nastavení pěti stupňů hrubosti mletí kávových zrn. Intenzitu chuti tak můžete přizpůsobit svým požadavkům. Dostatečně flexibilní posuvná kávová výpusť pojme i vaši oblíbenou 14 centimetrů vysokou sklenici na Latte Macchiato.

Milovníci kávových nápojů připravovaných s mlékem budou nadšeni neuvěřitelně jednoduchým použitím přitom s dokonalými výsledky: jednoduše propojíte trubičku na mléko s blokem One Touch Cappuccino a druhý konec vložíte přímo do tetrapaku, nebo případně do zdobené nádobky na mléko, která je součástí vybraných modelů řady Intuition. Údržba kávovaru je také velice snadná záležitost – díky funkci AutoClean se po každé přípravě nápojů vyčistí vnitřní části kávovaru. To nejen zvyšuje životnost kávovaru, ale i snižuje aktivní údržbu na minimum. Kávovar dokonce sám připomene nutnost odvápnění.
623d9368274bdobrazek.png

Francouzská rodinná firma Groupe SEB, na českém trhu známá díky značkám Tefal, Rowenta či Krups, se v rámci svého projektu zavazuje k Opravitelnosti výrobků po dobu 10 let – to platí již pro celých 95 % produkce společnosti

Více na Krups.cz

623d93342c1a1obrazek.png

Reklama