Ahoj všichni!
Můj nejhorší sen z poslední doby se mi zdál asi před měsícem. Šla jsem po městě uličkou, která vedla dolů. Asi uprostřed ulice se stala bouračka, saniťáci vynesli mrtvého kluka z auta a položili jej na silnici. Byl úplně tuhý a trochu ohořelý. Já jsem musela projít kolem něj, a když jsem ho míjela, ozvalo se křupnutí a odlomila se mu hlava, která se začala kutálet ulicí dolů. Všichni se na mě v tu ránu podívali a mysleli si, že jsem mu tu hlavu ukopla. Prostě mě odchytili, obžalovali za hanobení mrtvol a vedli mě k soudu. Já jsem se chtěla bránit, ale nemohla jsem mluvit. Znáte to, najednou vám ve snu vypoví hlas. Pak byl soud, jako důkaz tam ležel ten mrtvý kluk, hlava, prostě síla, pak ráno vstávejte s jasnou myslí a dobře naladěni!
Jinak mívám to štěstí, že se ze sna umím vzbudit v okamžiku, kdy si uvědomím, že je to sen.Takže padací sny si vyloženě užívám. Když odněkud padám, tak si počkám na ten kousek nad zemí a probudím se.To mi spousta lidí nevěří, ale je taky několik, kteří to zažívají taky.
Erotické sny pominu, ty jsem už neměla ani nepamatuju, ty prostě přivolat nejdou, ani kdybych se snažila sebevíc, no nemusím mít taky všechno, že!
A jako poslední uvedu sen, který mi byl příjemný až poté, co se vyplnil. Ve snářích a obecně se říká, že když se zdá o hovnech (myslím, že to není vulgární slovo, tak to nevytečkovávám), tak budou peníze. Můžu potvrdit, zdálo se mi o WC, kde jich bylo po kotníky, a pak jsem nečekaně vyhrála asi 4000 Kč. Takže teď si jen přeju víc takových snů, i když při mé smůle budu mít stejně h...o! :-)))
1Mona
Milá 1Mono,
také se hlásím mezi ty, kteří si i ve snu uvědomí, že je to sen. Nebo se mi zdávají sny na pokračování...
A o těch hovnech jsem také slyšela, ale na rozdíl od vás jsem nikdy nic nevyhrála.
Reklama