Modelka a moderátorka Lejla Abbasová se stala tváří nové kolekce návrhářky Martiny Nevařilové s názvem Desert. Kolekce je určena pro podzim a zimu 2008/2009. Spolu s Kateřinou Hrachovcovou-Herčíkovou či modelkou Zuzanou Rosákovou předvedla Lejla minulý týden oblečení z této kolekce. Při promenádě po mole jí dělala společnost její fenka Faty, která se ukázala jako zkušená psí modelka.

Ona je taková už od té doby, co se mnou chodí do společnosti. Já ji s sebou beru prakticky všude, protože ji nemám kam dát, takže se mnou absolvovala už spoustu takových akcí. Jednou ji viděl jeden produkční a řekl mi, ať chodí také. Jí je to prakticky jedno. Kam chce, tam jde," svěřila se Korzu modelka, jejíž fence nevadí ani fotografování. Je na to zvyklá. Takhle už se mnou nafotila spoustu katalogů. Jsme taková správná dvojka," pochvalovala si Lejla.

Začátkem srpna nafotila v africké Keni s fotografem Jakubem Ludvíkem materiál do nového kalendáře, který by měl mít křest v polovině listopadu. Výtěžek z něj půjde na fond Assante Kenya, který Lejla spravuje.

Zatímco na přehlídce Martiny Nevařilové předváděla Lejla někdy až extravagantní modely, v reálu se obléká spíš střídmě a pohodlně. Já jsem džínová. Musím říct, že džíny nosím prakticky pořád, a k tomu mám ráda volná trička. Obecně mám ráda pohodlnější módu. Modely Martiny se mi velmi líbí, zejména ty kapucové doplňky byly výborné.

Mám ale, pravda, trochu mindrák z toho, že ty věci jsou pletené, a to opticky přidává. Takže kdybych je měla nosit natrvalo, asi bych se v nich necítila dobře," prozradila čokoládová kráska, která v současné době chodí se svým dlouholetým kamarádem Obim.
Reklama