Podívejte se do obchodů na nabídku sušáků a vyberte si takové, které perfektně pasují do vaší domácnosti. Možností je několik.

Patrový sušák do malých prostor
Třípatrový sušák na prádlo zabere plochu jen 50x66 cm. O to víc však stoupá do výšky, a proto se hodí do těch domácností, kde bojují s nedostatkem volného místa. S velikostí sušící plochy se může měřit s běžnými sušáky. Na obou uschnou až dvě pračky a pověsíte tu dokonce i kalhoty. Prostřední patro se totiž v případě potřeby dá sklopit.
Leifheit: Sušák Leifheit Tower 190 s 19 metry sušící plochy seženete od 1 090 Kč. 
5c1b95ce59c41obrazek.png
www.leifheit-online.cz

Na malou várku
Také se vám nechce kvůli pár kouskům vytahovat velký sušák nebo je už plný? Na menší várku prádla je ideální koupelnový teleskopický sušák. Má dvanáct různých poloh s fixací, díky čemuž ho můžete roztáhnout podle šířky vany až do vodorovné pozice. Hodí se i na sušení dlouhých kalhot nebo kabátu. Jednu stranu opřete o vanu, druhou jednoduše o zeď a sušák se tak dostane výš.
Leifheit: Sušák Leifheit Pegasus Bath 110 s 11 metry sušící plochy seženete od 599 Kč.  
5c1b95ee0080bobrazek.png
www.leifheit-online.cz

Klasický sušák pro rodinu
Klasický sušák na prádlo by neměl chybět v žádné rodině, kde se pračka zapíná několikrát do týdne. V zimním období, kdy prádlo schne pomaleji a není vhodné ho vyvěsit na balkon, je ideální právě větší sušák. Vejdou se na něj až dvě várky prádla, takže můžete rozvěsit novou, i když ta první ještě neuschla. Sklápěcí bočnice jsou vybavené praktickými zvlněnými okraji na zavěšení ramínek a díky výšce zde krásně usušíte i povlečení, které jinak sahá až na zem.
Leifheit: Sušák Leifheit Pegasus 200 Comfort s 20 metry sušící plochy seženete od 990 Kč. 
5c1b960458eeaobrazek.png
www.leifheit-online.cz

Nástěnný sušák
Skládací nástěnný sušák na prádlo je ideální všude na drobné oblečení například při ručním praní. Pro pár kousků se nevyplatí manipulovat s běžným sušákem. Někde ale prádlo proschnout musí. Nástěnný sušák stačí vytáhnout ze zdi, pověsit prádlo a po sundání zase zastrčit, aby nezabíral žádné místo.
Leifheit: Sušák Leifheit Telegant 36 Protect Plus s 3,6 metry sušící plochy seženete od 749 Kč. 
5c1b961c2dff7obrazek.png
www.leifheit-online.cz

Reklama