V rozlehlejších domech najdete často malý kumbál, kde v pohodě ukryjete vícero věcí i těch prostornějších. V malých bytech, kde bývají boje o každý volný metr, to tak jednoduché není. Při výběru a nákupu uklízecích prostředků tak řešíme nejen to, jestli je poměr cena a výkon optimální, ale i zda je máme doma vůbec kam dát. Které výrobky splňují všechny aspekty a nezaberou zbytečně moc místa?

Bezdrátový vysavač, který složíte
Obrovský vysavač, který zabere půl skříně, může být sice extra výkonný, ale pokud kvůli němu máte zbytek věcí schovaný všude po bytě, je to nepraktické. Na trhu však najdete i drobnější nebo sklopné vysavače, které se dají zmenšit na polovinu při zachování dostatečného výkonu. Například nový bezdrátový vysavač Regulus PowerVac 2v1 od Leifheitu je tak skladný, že ho můžete pohodlně umístit tam, kde bude vždy po ruce. Při složení má totiž na výšku jen 58 cm. Šikovný je i pří úklidu. Spojuje tyčový a oddělitelný ruční vysavač včetně několika nástavců, s nimiž se dostanete i na těžko dostupná místa.

5bbb3ebc952abobrazek.png

Leifheit: bezdrátový vysavač Regulus PowerVac 2v1  se dá složit. Zabere pak na výšku jen 58 cm. Cena od 4 490 Kč. www.leifheit.online.cz

Jedna tyč, více nástavců
Můžete doma složitě skladovat mop s násadou, různé prachovky, stěrky na okna anebo využít univerzálních systémů. Ty jsou nedocenitelné, pokud bojujete s nedostatkem úložného prostoru v domácnosti a už takto stěží zavřete skříně. Jedním z nich je například CLICK systém od Leifheitu. Na jedné a té samé tyči totiž můžete střídat násady podle toho, jakou domácí činnost zrovna děláte. To vám ušetří nejen spoustu místa, ale i času.

Při umývání oken můžete přicvaknout mop na skleněné povrchy a následně jej vyměnit za gumovou stěrku. Dobrou službu udělá i při utírání prachu a vymetání pavučin na stropě. Teleskopická tyč vám totiž prodlouží ruku o pár metrů a umožní dostat se bez větší námahy i na místa, kam byste normálně potřebovali židli nebo i skládací schody. Všechny násadky i mopy z mikrovlákna, které vyperete na 60°, pak se složenou tyčí můžete uskladnit ve skříni nebo ve kbelíku tak, aby bylo vše lehce dostupné na další úklid.

leif.jpg

Tyče různých délek a provedení na CLICK systém najdete na www.leifheit-online.cz od 139 Kč + cena nástavce

Leifheit CLICK systém

 • 4 různé délky teleskopických tyčí s kloubem i bez kloubu
 • od 65 cm ve složeném stavu až po 400 cm po rozložení
 • široká škála násad
 • gumové stěrky
 • pěnové stěrky na podlahu
 • klasické smetáky se štětinami pro lepší sběr nečistot a prachu a pogumováním pro ochranu nábytku
 • stěrky na okna s gumovou chlopní
 • stěrky na okna s gumovou chlopní a mopem + pohyblivý kloub
 • mop pro úklid koupelen se speciálním výřezem pro mytí kolem rour a odpadů
 • prachovky
 • kompatibilní s vysavačem na okna Window Cleaner

Zapojte se do soutěže a vyhrajte úklidovou sadu CLEAN TWIST XL s náhradou MICRO zdarma od značky Leifheit!

Soutěž probíhá ZDE

5bbb4034ac61dobrazek.png

***

O značce Leifheit
Značka Leifheit, kterou založili roku 1959 manželé Ingeborg a Günter Leifheit v německém Nassau, se zaměřuje na ulehčení domácích prací stovkám tisíc domácnostem a firmám po celé Evropě. Jejich hlavním posláním je dělat život všem svým zákazníkům jednodušší, tak aby se každý úklid stal rychlou záležitostí a zbývalo více času na rodinu a koníčky. Mezi nejúspěšnější produkty patří systém pro mytí podlah Twist, sušák Linomatic a žehlicí set AirActive L Express. Firma se vždy soustředila nejen na kvalitu, ale také vysokou míru užitku, design a ergonomii každého jednotlivého výrobku. Od roku 1995 je velká část výroby soustředěná v jihočeské Blatné.

Reklama