Dobrý den všem v redakci a všem čtenářkám ž-in.

Chtěla bych vám napsat jak jsem nedávno popsala dceři jak se dělají děti a jak přichází na svět a co je to sex.Má sice už 8 let ale nějak dřív se nepídila po tom jak přišla na světa nebo jsem se vyhnula odpovědi a pak se neptala , ale teď už jsem  si myslela že je čas vědět vše popravdě. A myslím že jsem jí to řekla za minutu dvanáct. Už je větší a stydlivější tak to bylo úplně na hraně aby se moc nestyděla přitom když jem jí to povídala.

Jsem z rodiny kde se o sexu nemluvilo. I když jsem dostala první menzes tak to bylo jen dej si  vložku a je to. Nicméně k tomu abych dceři řekla pravdu mi vlastně pomohla TV a seriál Dokonalý svět. Nedávno tam bylo o umělém oplodnění a jak ta slečna nesla v kelímku spermie. Dcera se na TV dlouho nesmí dívat ale pamatuju si že nemohla spát, já jsem žehlila a tak jsem jí řekla at jde na chvíli za mnou do kuchyně že se může chvíli dívat se mnou. No a jak tam ta slečna nesla ty spermie tak se dcera zaptala co to je???? A v tu chíli jsem si řekla že je čas. Tak jsem k ní sedla a vše jí řekla popravdě. Že to jsou semínka od muže a chce je dát k sobě do bříška do vajíčka a že z toho vyroste miminko. Vysvětlila jsem jí že je to jak třeba u rostlin.Že zasadí semínko a z toho vyroste co to si zasadila. A že tak to je i u ldí.Ale že to jde i normální cestou a to když muž dá ženě "pinďourka" do "pipinky"

Dívala se na mě divně ale vysvětlila jsem jí že je to normální a hezké. Že to znamená že se mají moc rádi a že se milují. Že to je ten sex. A i jsem jí řekla jak se pak děti rodí. A i jsem jí vysvětlila co je to menzes a že to mají ženy proto aby mohly mít ty děti. Pak jsme si ještě o tom povídaly a vím že to pochopila. Aly myslím že kdybych ještě třeba rok počkala tak by to už tak jednoduché nebylo. Už se fakt začíná stydět a myslím že už by si o tom tak otevřeně nepovídala.

Takže si myslím že čím dřív tím líp.
Přeji všem hezký den a ženy moc se v předvánočním čase nehoňte:-)))
Čtenářka Leidy

Text nebyl redakcí upraven.

Mluvíte s dětmi o sexu? Pište nám své názory na adresu

 redakce@zena-in.cz

Reklama