Pěkné čtvrteční odpoledne všem,
 
dnešní téma je pro mě hodně zajímavé. Vždy se najdou rozlišné pohledy na věci, přesto si naivně myslím, že právě u hygieny by mohly být více méně totožné. Mluvím opravdu pouze o hygieně, jídlo, stravovací návyky, móda, trendy, to je asi jasné, že co člověk, to individualita.
 
Už to v nějakém článku zaznělo, takže vím, že až tak "ujetá" nejsem. Sprchuji se ráno a večer, díky mému bláznění na rotopedu ještě po sportovním výkonu. Tedy pokud na kolo nelezu hned, co vyskočím z postele ;-). Když byla ta obrovská vedra, někdy to chtělo sprchu i častěji, nejen hygienicky, ale i pro osvěžení.
 
Když se mi občas poštěstí narazit na někoho, jako byla paní prodavačka z článku edith1975, zůstává mi rozum stát. Teď přeci není až takové horko a myslím si, že přípravků a prostředků, jak se ochránit před zápachem, je víc, než dost. Nebo se pletu?
 
Nikomu nevnucuji, že holení je ta jediná cesta, přesto, že já ji volím a ráda. A už se za to ani nestydím, jak to bývalo dřív. Jistě ale jde o sebe pečovat tak, aby se ze mě lidem okolo nezvedal žaludek.
 
A ještě jedna věc, co mě v souvislosti s tímto napadá. Nepatřím mezi ty, kteří jsou znalci v oblasti parfémů. Voním se ráda, jemně, decentně, volím kořeněné a sportovní vůně. Ale vadí mi, když se někdo snaží nalít na sebe třeba i drahý parfém, ale bez základní hygieny. To to spíš zhorší, než zachrání.
 
Voňavý zbytek dne přeje
 
Jacquelline
 
A ještě si neodpustím jednu úsměvnou historku našeho kamaráda. Bavili jsme se o holení a on vyprávěl, jak poznal úžasnou holku, pozval ji na večeři, a když měli pak rande, těšil se jak malý kluk. Byl večer, romantika, svíčky, oba byli nažhaveni. Lehli si na postel, začal ji líbat a něžně hladit. Polibky se dostal až k okraji nádherné noční košilky, kterou nadzvedl a... Po chvilce pronesl "na tohle nemám" a utekl. Až později mu prý došlo, že situace se dala zachránit návrhem na společné holení. Bylo už pozdě. On se od té doby však také holí a zastává heslo: ,,Když to chci po ženské, musím se podle toho chovat i já". A já s ním jen souhlasím :-)

Milá Jacquelline,
děkuji za příspěvek okořeněný historkou
Reklama