Televize je s námi už asi 55 let a myslím si, že je a bude často využívána. Její vývoj prošel velkou modernizací, ale v podstatě se moc nezměnila.

Já osobně se na televizi koukám jen večer, jelikož přes den nemám čas. Televize je pro mě takovým uspávačem. Lehnu si do postele, zapnu telku a pak usínám. Někdy se i otočim a jen poslouchám až usnu. Takže bych asi bez televize žít mohla, ale špatně by se mi usínalo.

Pro mou sestru je  televize vším. Ta by se bez ní asi zbláznila. Je jí teprve 14 let a už je to dlouho, co vydrží na televizi večer déle koukat než já a to i když ráno vstává do školy. Vždycky mi jen říká abych se neotáčela, že hned usnu. A pak se jen zeptá "ty budeš poslouchat" a stejně ví, že budu spát. Ale ona kouká, kouká třeba až do půlnoci, kouká přes den na různé seriály a kouká o víkendech skoro celý den. Je to televizní maniak, ale prý je to v dnešní době normální. Bud televize nebo počítač. Co se dá dělat.

U nás jde prostě televize skoro celý den, protože když nekouká náhodou ségra, když je třeba venku, tak kouká taťka. Kolikrát se spolu i hádaj na co se budou koukat a to i přes to, že máme televize dvě. Takže když už se ty dva hádají, tak je to většinou  kvůli televizi.

Takže závěr je asi takový, že když se někdo kouká hodně na televizi, může se i lecos naučit, ale může také totálně zblbnout. Záleží na tom, na co kouká.

Terka


Milá Terko. Souhlasím s vámi, že televize může lecos naučit nebo nás může totálně zblbnout. Někdy mám pocit, že mi pořad v televizi otevřel svět, jindy cítím, že snad musím být úplně na hlavu, když se na to koukám.

redakce@zena-in.cz

 

Každopádně si myslím, že dnešní téma TELEVIZE nabízí mnoho nápadů k napsání vašich příspěvků.  

Máte doma jednu nebo více televizí?

Sledujete televizi denně?

Koukáte se pravidelně na zprávy?

Sledujete seriály?

Líbí se vám dokumenty?

Nemůžete bez televize být ?

Máte chuť někdy vyhodit televizi z okna?

A co reality show, které jsou nyní tak oblíbené?

 

PIŠTE

 

 

 

Reklama