Minulý rok jsem se s tím velmi natrápila. Nechtěla jsem mít ve spárách plevel a neměla jsem žádný pořádný nůž, který by se dobře držel, kterým bych mohla pohodlně tyto zelené „prevíty“ odstraňovat. Rýpala jsem to různými předměty, které jsem postupně zničila, a navíc jsem u toho musela klečet a šlo mi to pomalu. Také mě to stálo dost síly a následně bolavé ruce a záda. Letos jsem objevila super věcičku, se kterou jde odstraňování plevele, a hlavně mechu velmi dobře a snadno. Také u této práce stojím, což je něco úplně jiného než loňská lopota. A jde to rychle!

64c78d493080ablobid0.png

Ráda vám dám tip na lehký nůž na spáry Light™ od Fiskars. Díky lehké hliníkové násadě je sním snadná a pohodlná práce. Dobře se drží v ruce díky komfortnímu černému potahu SoftGrip™, který usnadňuje držení a chrání ruce před chladem (pokud byste tento šikovný nůž používali na podzim nebo v zimě) Ergonomie nože na spáry je navržena přímo pro ženy, protože je z Fiskars řady Light™ ( to je ta, co má bílý design).

64c78d6b9a93bobrazek.png

Lehký nůž na spáry pro odstraňování plevele se dá velmi jednoduše použít na terase nebo v úzkých místech na zeleninovém nebo květinovém záhonu. Já ho používám na spáry v dlažbě příjezdové cesty, kterou máme dlouhou a širokou – tedy velký prostor pro růst plevelů a mechů mezi spárami. Mám vyzkoušené, že ocelová čepel nože se dobře vejde do úzkých míst. Když s nožem projedu zanesené spáry, krásně nůž všechno vyřízne ven a já jen tento odstraněný„hnojník“ zametu a vyhodím do biodpadového kontejneru.

64c78c6ae3245obrazek.png

Někdy malé věci udělají spoustu radosti. A já jsem ráda, že pro úpravu zahrady mám tenhle ostrý, lehký nůž, který je spojený s násadou. Jestli se trápíte stejně jako já minulý rok, vyzkoušejte ho také.

Jaké jsou nástroje Light™ od Fiskars? Mám jich hned několik – lopatky, hrábě a krásný lehký rýč.

Nejen že je řada nástrojů Light™ ideální pro odstraňování plevelů, přemísťování půdy, hrabání listí a trávy, vytváření úzkých brázd pro výsadbu semen a cibulovin a dokonce i pro sklizeň okopanin, ale také se pyšní elegantním bílo-černým designem a dalšími praktickými vlastnostmi.

Lehký nůž na spáry Light™ od Fiskars najdete na této stránce ZDE

sss.gif

VIDEO k řadě Light™ od Fiskars


64c78cd3c4744obrazek.png

Reklama