Toužíte po dokonale hydratované a jasné pleti? Pak právě pro vás je tu Extraordinary Oil Nutri-gold, lehký vyživující olejový krém, ve kterém spojili odborníci z laboratoří L´Oréal Parisprospěšné esenciální oleje s rozmarýnem. Při pravidelném používání bude už po měsíci vaše pleť krásně rozjasněná, bez pocitu pnutí a sucha.

Úkolem denního krému je naši pleť především hydratovat, vyživovat a také osvěžit, aby po celý den vypadala krem lorealodpočatě, svěže a byla připravená nás dokonale reprezentovat během celého dne. Laboratoře L´Oréal Paris spojily esenciální oleje pro jejich antioxidační a regenerační schopnosti a olej z meduňky, který je známý svými vyvažujícími vlastnostmi.

Pleť má přirozenou schopnost, jak se bránit proti agresivním vnějším vlivům, postupem času a s přibývajícím věkem však tato schopnost slábne a je potřeba ji aktivně podporovat. Právě nový Extraordinary Oil Nutri-Gold pleť během dne nejen vyživuje, ale i rozjasňuje a chrání.

Výjimečná olejovo-krémová textura

Svěží, ultra-lehký krém obohacený o mikroperličky oleje, které se jemně vstřebávají do pokožky bez toho, aby zanechávaly mastný nebo lepkavý film, a zároveň pleť zahalují jedinečným pocitem komfortu. Díky jeho aromatické vůni se aplikace stává skutečným momentem potěšení poskytující příjemný pocit radosti a intenzivní svěžesti.

Doporučená prodejní cena: 299,00 Kč

Reklama