Firma J. PORKERT export-import, s.r.o., která je známa více jako výhradní exportér ručních kuchyňských litinových strojků značky PORKERT, působí již 10 let na českém trhu kvalitního nádobí. Její sortiment uspokojí potřeby hospodyňky i profesionála.

 

Snaží se svou nabídku neustále obměňovat, přizpůsobovat ji potřebám zákazníků a vyplňovat tak mezery na trhu. V loňském roce rozšířili sortiment o italské hliníkové nádobí s antiadhezním povrchem a rovněž v letošním roce plánují přijít na trh s novinkami.

 

Hliník v nové podobě

V poslední době se vedle nerezu, který se díky masivní reklamě ze všech stran stal pro zákazníky na dlouhá léta téměř jediným zaručeně nezávadným materiálem vhodným k přípravě pokrmů, začíná prosazovat nádobí z hliníkových slitin s antiadhezivní úpravou. Je lehké a v kombinaci s nerezovým dnem zaručuje vaření stejné kvality jako nerezové nádobí s kapslovým dnem.

 

Kvalitní antiadhezní vrstva

je dnes již odolnější vůči poškrábání a splňuje všechna kritéria zdravého vaření (vaření bez tuku, vaření v páře). Samozřejmě i zde je třeba při výběru dávat pozor na kvalitu materiálu. Všichni máme v živé paměti laciné slévací hrnce na těstoviny, které zaplavily trh a potom značně ztížily život podobným, byť kvalitnějším výrobkům na trhu.

Když se zákazník jednou spálí, již nemá chuť to zopakovat, výrobek u něho ztratil důvěru, a tak je dobrý nápad často odsouzen k zapomenutí.

 

 

Přidaná hodnota

Ať již se rozhodnete pro nerezové nebo hliníkové nádobí, všímejte si i drobných prvků, kterými se výrobci snaží odlišit své výrobky od konkurenčních a které vám přípravu pokrmů usnadní a zpříjemní.

Takový prvek má například aroma nádobí INDUCTA, kde úchyt poklice slouží jako odměrka na olej, víno, koňak či jiné tekuté dochucovadlo, které malým otvorem v poklici pomalu odkapává do připravovaného pokrmu.

 

Pánev VapSi vhodná k přípravě dvou různých jídel najednou

Milovníkům zdravé kuchyně udělá radost pánev VapSi - patentovaný výrobek složený ze čtyř kusů:

Hluboká pánev Wok se dvěma uchy, mřížkou s otvory, drátěným držákem a klenutou poklicí.

Prvotní funkcí je příprava jídel v páře, ale lze ji použít k dušení, ohřívání, rozmrazování, k přípravě dvou různých jídel najednou, apod. Mřížku lze použít rovněž v troubě k pečení pizzy, sušenek, atd.

V nabídce jsou velikosti: 24 cm a 28 cm.

 

Informace o nerez nádobí firmy J. PORKERT export-import, s.r.o. najdete ZDE

 

V případě jakéhokoliv dotazu či reklamace nás zastihnete na adrese kanceláře v Praze, Thámova 24, 186 21 Praha 8, tel. 222 322 374, kontaktní osoba pí Čermáková.