Mluvíte s partnerem o problémech se zdravím? Pokud ano, připravili jsme pro vás zajímavé téma. Lehká inkontinence se netýká jen žen. Tento problém může totiž stejně dobře řešit i vás partner. A protože víme, že řada z vás se aktivně zajímá o zdraví svého partnera, zaměříme se nyní na muže, protože i oni se mohou se samovolným únikem moči potýkat a na rozdíl od nás budou možná s tímto tématem trochu bezradní a budou potřebovat naši pomoc.

Lehká forma inkontinence v současné době představuje celospolečenský problém, neboť zasahuje obě pohlaví, i když muže v menší míře, přičemž se nevyhýbá ani dětem. Muže většinou trápí únik moči bezprostředně po použití toalety, a to v podobě několika uniklých kapek. Díky tomu si muži většinou myslí, že je to běžný problém a únik moči pak nijak neřeší. Což je chyba!

Moli

Přestože se o inkontinenci hovoří jako o problému „starší populace“, faktem je, že postihuje všechny věkové skupiny. To ale rozhodně není důvod zoufat! Stačí používání vhodných absorpčních pomůcek, které jsou speciálně určené pro muže, a váš partner rázem zjistí, že samovolný únik moči nemusí být fatální komplikace.

Moli

Únik moči neboli INKONTINENCE znamená jakýkoliv samovolný únik moči. Postihnout může každého a v jakémkoli věku. Lehké formy úniku moči postihují více ženy, ale nevyhýbají se ani mužům. Lehký únik moči je nejméně závažný stupeň inkontinence. Přesto se jedná o problém, který znepříjemňuje každodenní život. Více se o inkontinenci dozvíte na stránkách www.moliklub.cz

MoliPokud vašeho partnera čas od času potrápí lehký únik moči, může si nechat si u svého lékaře (praktický lékař, urolog, neurolog, geriatr) předepsat vhodné pomůcky. Pro každého pacienta může samozřejmě být vhodný jiný typ pomůcky, proto je nejlépe konzultovat výběr s lékařem. Ten také může pomůcky předepsat ze zdravotního pojištění. Více informací naleznete na stránkách www.moliklub.cz

Náš tip pro muže:  

Při lehkém úniku moči jsou ideální vložky MoliMed for Men. Ty jsou navrženy tak, aby se přizpůsobily mužskému tělu, a díky tomu jsou pohodlnější pro běžné nošení. Poskytují také více bezpečí a ochrany jak před případným protečením, tak i před nežádoucím zápachem. K dostání jsou ve variantách Active a Protect.  

Chcete vyzkoušet vzorek? Objednejte si ho na webové stránce ZDE.

Náš TIP na další zajímavé informace.

Reklama