va1.jpg

V roce 2016 pak zprovoznila také centrum s velkým bazénem pro kojence i batolata ve velmi dobře dostupné lokalitě v Praze na Černém Mostě. Dnes tvoří tým Anahity přibližně třicet instruktorů a dalších odborníků. Centrum Anahita nabízí širokou škálu aktivit a služeb jako je například dětská jóga, mini capoeira nebo těhotenské masáže a regresní terapie pro maminky. V budoucnu se chce Anahita začít věnovat i komplexnímu dětskému lékařství a fyzioterapii.

Koupání a cákání ve vodě jsou jedny z nejoblíbenějších dětských aktivit. Nemusí být jen zábavou, ale i učením. Nekonečné moře zábavy, kdy se za každým momentem hry bez hranic skrývá víc, přinášejí dětem stavebnice LEGO® DUPLO®. Novinka LEGO DUPLO do koupele nejen rozvíjejí šťastnou mysl batolat prostřednictvím hry, ale také důležité schopnosti a dovednosti.

va2.jpg

ZAČNĚTE VE VELKÉM I BĚHEM ČASU NA KOUPÁNÍ
Děti milují koupání, které představuje tolik možností bezstarostného hraní a zábavy. Koupání ale může být i skvělou příležitostí pro poznávání světa kolem sebe a emocionální rozvoj dítěte. Nové, snadno omyvatelné plovoucí hračky dovany LEGO DUPLO inspirují děti k jednoduchému stavění a zábavnému hraní ve vodě a jsou vhodné i pro ty nejmenší ručky.

OD ŠPLOUCHÁNÍ K PLAVÁNÍ
Pokud se dítě již v batolecím věku rádo pohybuje ve vodním prostředí, dokáže naplno využít benefity vody. „Voda je díky svým specifickým vlastnostem pro děti velmi přínosná – děti provádějí pohyby ve vodě snadno, nepřetěžují svůj pohybový aparát, a naopak jemně posilují celé tělo. Při správně zvolených balančních polohách posilují střed těla a svaly podél páteře, cákáním a kopáním ručkama a nožkama svaly na končetinách. Při vylézání z vody zapojují celé své tělo. Kromě posilování se děti učí také rovnováze, samostatnému pohybu ve vodě a sebezáchraně (správné reakci po nenadálém pádu do vody),“ vysvětluje Eva Barešová, odbornice na plavání dětí a zakladatelky centra ANAHITA.

plas.jpg

Tip Evy Barešové

V batolecím věku jsou hračky úžasnou motivací, aby se dítě osmělilo a překonalo i pocity strachu z neznámého (což voda může být).
Proto by dítě i v domácím prostředí ve vaně, sprše nebo bazénku mělo mít k dispozici takové hračky, které ho zaujmou a zároveň ho motivují ke hře s vodou a jejímu objevován.

Legrace ve vaně:

Všichni na palubu! Je čas ji zalít vodou z dešťového mraku. Plovoucí kroužky lze kombinovat napříč sadami na koupání. Kostky LEGO® DUPLO® jsou přizpůsobené pro malé ručky.

PLOVOUCÍ PANDA ČERVENÁ
(10964)

Při koupání musí být zábava! Nechte dítě šplouchat a cákat s touto roztomilou červenou pandou a jejím barevným plovoucím kruhem.
Velké kostky v sadách LEGO DUPLO jsou tím nejlepším způsobem, jak si batolata užijí zábavu a výhody hraní se stavebnicemi LEGO DUPLO. Tato nová sada obsahuje roztomilou sestavitelnou pandu červenou, plovoucí kruh a kyblík na vylévání vody pro spousty legrace. Plovoucí kroužek se otevírá a jde tak snadno čistit. Při hře se stavebnicemi LEGO DUPLO se děti učí dovednostem, které jim pomohou připravit se na budoucnost.6221f2a57599cobrazek.png

PLOVOUCÍ VLÁČEK SE ZVÍŘATKY
(10965)

Nastupte do vláčku a vyrazte vstříc mokrému dobrodružství! Se zvířátky ze setu LEGO DUPLO Plovoucí vláček se zvířátky může dítko donekonečna prozkoumávat všechny zátoky vany. Oblíbená zvířátka budou dětem skvělými společníky nejen při hraní a koupání, ale také během objevování světa a učení se novým dovednostem.6221f3a7e742bobrazek.png

PLOVOUCÍ OSTROV SE ZVÍŘATKY
ZÁBAVA NA POUŠTNÍM OSTROVĚ!
(10966)

Vaše nejmenší nadchne, když objeví ostrov plný zvířátek, který vybízí k prozkoumání. Tato sada s praktickou úložnou funkcí obsahuje plovoucí ostrov, kyblík na vylévání vody, sestavitelnou palmu, rybu, chobotnici, lva a plameňáka. Barevné a snadno čistitelné figurky naplní vanu divokými a zábavnými příběhy, které pomohou dětem se sebevědomím a sebevyjádřením. Plovoucí kruh lze připojit ke kroužkům z ostatních sad a užít si další příliv zábavy a sběratelství.
6221f41147e8fobrazek.png
6221f11681cecobrazek.png

Reklama