5e832161364e1Untitled-collage.jpg
Autor: redakce, foto: Shutterstock

Abychom jen nekopírovaly z jiných stránek, připravily jsme si pro vás koláž inspirovanou jedním zahraničním memem. Kdysi jsme se koukaly rády na filmy, ve kterých se obyčejní lidé museli postavit proti dopadům apokalypsy. Představa kostýmu tedy byla brnění, které by ale zároveň vypadalo trochu sexy. Teď tady jednu apokalypsu máme a našim kostýmem je tepláková souprava. A sexy v ní rozhodně nejsme.

Slyšely jste už o tom, že se do Benátek vrátili delfíni? Tak to byl jen dobře vymyšlený hoax, který celkem pozdě vyvrátili přírodovědci. Je to asi tak stejná pravda, jako že za nedlouho na Zemi sestoupí Ježíš jedoucí na tyranosaurovi rexovi.

Nela Slováková je asi nejnenáviděnějším člověkem v koronavirové historii. Jakmile došly dezinfekční gely, viděla v tom podnikatelský potenciál. Nechala jich několik vyrobit, dala je s vysokou přirážkou na eshop, ale potom zjistila, že gely nedorazí. Podobně je to s rouškami, do kterých nechala všít aktivní stříbro.

Protože lidé špatně pochopili nařízení vlády, ministerstvo zdravotnictví zpřísnilo opatření. Adam Vojtěch ho ještě téhož dne pustil do éteru: „Chodit se na veřejnosti může jen po dvou.“ Tvůrci meme si nařízení vysvětlili po svém.

Stále více přibývá možností, jak studovat z domu. Obzvláště v zahraničí otevírají programy, které dovolují studentům dostudovat online. Meme tedy naráží na to, jak budou někteří absolventi realizovat své projekty.

Pokud je někdo věřící, musí se ptát: Bože proč nám tohle děláš? I Satan byl překvapený božím plánem na rok 2020. Rozhodně u něj však bůh stoupl v ceně.
Reklama