LEGO DUPLOPokud si vaše dítě rádo hraje se stavebnicemi, nová stavebnice do vody od LEGO DUPLO mu udělá jistě velkou radost. Hra v novém prostředí posune představivost vašeho dítěte zase o kousek dál.

Hra je pro děti velmi důležitá. Prostřednictvím hry si dítě rozvíjí jemnou motoriku, vnímání, představivost a paměť. Hrou se také upevňují vztahy dítěte, nejprve s rodiči a později s jeho vrstevníky. Pro rodiče je zase důležité vybrat hračku, která bude dítě vzdělávat, ale zároveň bavit. Všechna tato kritéria skvěle splňuje stavebnice. Trénuje dětské ručičky i hlavu a není složitá, takže vaše dítě nestresuje.

Součástí každodenních her je pro děti i koupání. Voda pro ně představuje úplně nový zajímavý svět. Mohou vnímat její teplotu a strukturu. Hraní ve vodě je pro děti velmi zábavné a poučné. LEGO DUPLO Sada pro batolata - Postav si loďku se vaše batole stane čímkoli bude chtít. Může jako pirát brouzdat rozbouřenými vlnami oceánu nebo se se svou loďkou plavit po klidném jezeře.

LEGO DUPLO

LEGO DUPLOSada LEGO DUPLO Postav si loďku obsahuje 18 dílů v pestrých barvách. Kostky jsou extra velké, aby s nimi mohly děti snáze pracovat. Součástí sady jsou také kostičky s potiskem, okno a dvě postavičky – králíček a méďa. Pro ty může vaše dítě postavit domeček nebo palmu, v jejímž stínu si po své velké plavbě odpočinou. Stavebnice je určena pro děti již od 18 měsíců.

Více informací najdete na www.duplosvet.cz.

Zasoutěžte si u nás na magazínu o LEGO DUPLO! Soutěž naleznete ZDE (klikni).

Reklama