Spider-Man v červeno-modrém kostýmu i se svými dynamickými pavoučími pohyby a smyslem pro spravedlnost vychází právě teď jako hra na PlayStation a navíc i s českými titulky!
5b8faa78789a6obrazek.jpg

Na rozdíl od všech předchozích komiksových či filmových adaptací pavoučího muže tentokrát nečekejte příběh o začátcích mladého Petera Parkera a kousnutí pavoukem. Peterovi je zde už 23, superhrdinské řemeslo provozuje osm let a svůj život maskovaného ochránce New Yorku musí kombinovat se svou reálnou prací. Už nepracuje jako fotograf pro místní noviny, nýbrž následuje vědeckou kariéru pod vedením doktora Otta Octavia. Ten bude v pozici Peterova mentora hrát podstatnou roli a okolnosti příběhu Petera donutí zvažovat, zda jeho kariéra vědce čirou náhodou není důležitější než jeho hrdinský úděl. Osobní růst a proměna v dospělého muže je jedním z pilířů příběhu videohry, stejně jako budování vztahu s dívkou Mary Jane 5b8faa85933a3obrazek.jpgWatsonovou.

Ať už jste sami zapálení hráči videoher nebo jen máte rádi marvelovské komiksy, s pořízením této hry nemůžete šlápnout vedle. A jestli doma máte nějakého teenagera, s tímto exkluzivním dárkem ho potěšíte stoprocentně. Vždyť kdo by se nechtěl na chvíli stát Spider-Manem, houpat se na síti, skákat mezi mrakodrapy v New Yorku a ještě přitom zachraňovat svět.

Marvel’s Spider-Man

Cena: 1 699 Kč

Hru lze zakoupit v kamenných obchodech i v internetovém e-shopu PlayStation store.