Další seriálová kolekce bavlněných pánských triček je v nabídce od dubna

Rodiče Homer a Marge a děti Bart, Líza a Maggie, téměř kompletní členové rodiny jednoho z nejúspěšnějších animovaných seriálů vůbec. Ano, jedná se o Simpsonovi, původem americký seriál režiséra Matta Groeninga, který si své fanoušky získal v desítkách zemí po celém světě. A bezesporu má řadu příznivců i u nás. Patříte-li mezi ně, pak by vás mohla potěšit rozšířená nabídka módní značky s.Oliver. Bavlněná pánská trička na motivy povedené rodinky Simpsonových jsou od dubna k dostání ve všech prodejnách s.Oliver. Lákavá je i cena, seženete je za příznivých 549 Kč.

Simpsons

Krátce o seriálu…

Vůbec poprvé spatřila rodina Simpsonových světlo světa v dubnu roku 1987, tehdy byl v Americe během přestávky televizní show Tracey Ullmanové představen krátký dvouminutový skeč s názvem „Good Night“. O dva roky později, v prosinci 1989, pak tvůrci přinesli dobře známý dvacetiminutový formát, který postupně ovládl nejen americké obrazovky. V ČR se seriál objevil začátkem devadesátých let. Legendární téma bylo zpracováno i do podoby celovečerního filmu, hry či komiksu. Postavičky přitom postupně procházely vývojem, dnešní podoba je údajně třetí v pořadí, samozřejmostí je ztvárnění ve 2D i 3D formátu.

Zdroj, kde najdete i další informace o seriálu: Simpsonovi.net a Wikipedia.cz

Více informací o módní značce s.Oliver včetně přehledu prodejen naleznete na www.soliver.cz anebo můžete navštívit Facebook s.Oliver www.facebook.com/s.Oliver.cz.